Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 2460
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Bułgar wpadł na paskach

Niedziela, 16 listopada 2008, 8:42
Aktualizacja: 8:43
Autor: TEJO
REGION: Bułgar wpadł na paskach
Fot. ŁOSG
Ponad 300 sztuk podróbek markowych pasków oraz innej galanterii znaleźli strażnicy graniczni w samochodzie należącym do obywatel Bułgarii, który chciał sprzedać towar w Polsce.

Bułgara zatrzymano w okolicach Zawidowa. – W trakcie sprawdzenia pojazdu strażnicy graniczni ujawnili w nim odzież oraz galanterię odzieżową – paski do spodni noszące znaki markowych firm. Okazało się, że ponad 300 sztuk pasków to podróbki, które mężczyzna kupił na giełdzie w Pradze – poinformowała kpt. Joanna Woźniak z Łużyckiego Oddziału Straży Granicznej.

Zatrzymany wyjaśnił, że przedmioty zamierzał sprzedać na targowisku w Kostrzynie nad Odrą. Wartość ujawnionych podróbek oszacowano na prawie 32 000 zł.

Mobilne patrole łużyckich strażników granicznych od początku bieżącego roku ujawniły i zatrzymały przedmioty z podrobionymi znakami firmowymi o wartości ponad 280 000zł. Na polski rynek miały trafić podrabiana odzież, obuwie i galanteria odzieżowa (paski, torby, okulary, zegarki). Wśród zatrzymanych podróbek był także sprzęt elektroniczny (elektronarzędzia, telefony komórkowe, kamery video) oraz płyty DVD.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group