Poniedziałek, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 6333
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Budżetowe cztery strony

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 25 stycznia 2010, 22:26
Aktualizacja: Wtorek, 26 stycznia 2010, 7:41
Autor: admin
admin
Fot. admin
Politycy z poszczególnych ugrupowań analizują przegłosowany w miniony wtorek budżet miasta.

Wiktor Marconi w programie „Z czterech stron miasta” rozmawia o plusach i minusach miejskiego planu finansów z Ewą Duziak (JG XXI), Krzysztofem Mrozem (PiS), Józefem Sarzyńskim (LiD) oraz Piotrem Miedzińskim (PO).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz

~radziu 25-01-2010 23:28
ale ten Mróz bajki opowiada.
~? 26-01-2010 5:55
Kiedy prywata bedzie na koncu a nie na poczatku.
~^ 26-01-2010 10:04
PO zadłużyło mieszkańców Jeleniej Góry na kilkadziesiąd lat .Inwestycjami które nie przełożą się bezposrednio na polepszenie życia jeleniogórzan. POwinni być z tego skrupulatnie rozliczeni.
~radziu 26-01-2010 12:41
SLD to może coś zrobiło w mieście jak było u władzy, widać kampania ruszyła. Tak na marginesie, Sarzyński to chyba młodzieżówka SLD :)
~Hans Kloss 26-01-2010 13:55
ooo, nowa telewizyjna twarz! Pani psedskolanka, plose państfa :) ale miła i sympatyczna, wizyjna!
~ 27-01-2010 15:06
Szanowni Państwo - Drodzy Jeleniogórzanie ! Już imć Pan ZAGŁOBA mawiał ! Żyj synu tak, ażeby palec wskazujacy, oznaczał DOCHODY , a kciuk WYDATKI !!!! Kiedy Pan Sajnog /po objęciu stanowiska Z-cy Prezydenta/, przemawiał do pracowników oświaty - powiedział ! Budżet, to nie BANKOMAT !!! To prawda , ale nic nie stanęło mu na przeszkodzie, ażeby parę tygodni póżniej, potraktował go jak KANĘ GALILEJSKĄ. !! Kiedy dziś słyszę, że Platforma Obywatelska, ustamii wszystkich RADNYCH/ , wypiera sie "zmowy" z ugrupowaniem Pana Sajnoga, to wiem , że szczyt HIPOKRYZJI przekraczył wszelkie granice przyzwoitości !!! No chyba, że Pan Marek Obrębalski doznał objawienia i dostrzegł /po trzech latach/, nadzwyczajność i niezwykłe talenty Pana Sajnoga !!!! A radni tego ugrupowania, wyspowiadali sie z dotychczasowych grzechów i nawrócili na jedyną słuszną drogę, którą wskazał im nasz UMIŁOWANY PRZYWÓDCA !!! Tak oto mamy Proszę Państwa , jakość polityki uprawianej przez " MIŁOŚCIWIE NAM PANUJACEGO " !!! Gdyby zatem - obecnie , Pan Marek zarządził, że mydło w Jeleniej Górze , ma być różowe i kwadratowe - TO BY BYŁO !!!! I pół biedy - gdyby ono takie okazało się konieczne, lub upragnione przez mieszkańców !!! Ale tragiczne, gdyby tylko kosztowało, a nikomu nie bylo potrzebne !!! Tak oto Drodzy Państwo, postąpiono z BUDŻETEM !!! Zafundowano nam MYDłO - różowe i kolorowe !! Za nasze ciężko zarobione i z mozołem noszone do KASY URZEDU MIEJSKIEGO w RATUSZU i na SUDECKĄ - pieniądze !!! O przepraszam - te pieniądze to ONI w naszym imieniu dopiero POŻYCZĄ !! Całe 200 mln/zł. !!! Niestety, to my z całą pewnością, będziemy je spłacali przez nastepne lata - chociaż tych ORŁÓW już dawno HISTORIA / i wyborcy /, pogrzebią z kretesem !!! Gdy dziś czytam wywiad Pana LENARDA, ŻE NA TAKIE WYGŁUPY JAK FONTANNA , to ON pieniądzy nie ma , to jego szczerość - WPROST MNIE POWALA !!! Wiem bowiem, iz na takie FANABERIE jak, remonty mieszkań, dróg, utrzymanie porządku i bezpieczeństwa w mieście, oświatę, kulturę, i wszystko to, co jest zadaniem USTAWOWYM w Samorzadzie miejskim - ZABRAKNIE PIENIĘDZY !!! Ale już widzę, z jaką DUMĄ i POMPĄ , władcy naszego grodu przetną wstęgę przy wbiciu pierwszej łopaty pod " OBWODNICĘ " !!! 2,5 KILOMETROWĄ AUTOSTRADĘ DO NIKĄD !!! Oj przepraszam - do KARPACZA I COWBOJSKIEGO MIASTECZKA !!! Kiedyś ktoś powiedział ! Mamy takiego Prezydenta, na jakiego zasługujemy !! Do cholery - co my takiego złego zrobiliśmy ??? Dzis zastanawiam sie nad tym głęboko ! Bo nietylko za nim głosowałem - ale i przekonałem o tym MIESZKAŃCÓW JAGNIATKOWA , których SERDECZNIE ZA TO PRZEPRASZAM !!!! z poważaniem: Józef Gajewski ...
~yyyyyy 29-01-2010 21:43
Pan Radny Piotruś Miedziński jaki gostek- po prostu ciacho, a niebieskie oczki zwalają z nóg. Gdzie się chował przez te 2 lata gdy jest radnym??
~ogladacz 29-01-2010 22:19
Miedzinski wyglada i gada jak volksdeutch - tylko mu wasika dorobic - partia gut, partia sehr gut, jahwol, partia moja matka jest! - partia wynagrodzi, partia da, partia ukaze - hai hai hai!
~ASD 30-01-2010 21:07
przecież ten Miedziński to plecak dlatego radny :-) haha / żal :D OGLADACZ hehe dobry koment :D pozdro
takisobiejeden 31-01-2010 18:39
Poczekajcie na roztopy,będziecie w gównach własnych czworonogich pupilków tonąc głąby kwadratowe XD
~Jano 1-02-2010 10:36
niech wezmą się za oczyszczanie miasta i na to kasę znajda bo wiosną utoniemy w psich odchodach i śmieciach które śnieg nam odkryje już miejscami widać jak to służby miejskie dbają o wywóz tych hałd śniegu pozostawianych na ulicach panowie radni i p. Obrębalski zabierzcie się do roboty bo te śmieci to was zasypią jak tak dalej bedziecie się obijac
~wie39 2-02-2010 21:07
kiedy te wybory nareszcie-już chyba ludzie nie będą głupi i nie będą głosowali na tych nieudaczników
~krzysiekM 17-02-2010 13:27
A pan były(na szczęście ) radny jak zwykle: 73 wykrzykniki i w jednym tekście i nic poza tym.Krzykacz.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group