Poniedziałek, 22 czerwca
21°C Jelenia Góra
reklamy

Budowanie w pięknym krajobrazie

Audio

Czytaj na głos

Autor: Agnieszka May–Bednarz, Adiunkt, Muzeum Miejskie Dom Gerharta Hauptmanna 1 min czytania

To tytuł spotkania, które odbędzie się w przyszłym tygodniu w Domu Gerharta Hauptmanna w Jagniątkowie.

reklamy
reklamy

Miejsce: Jagniątków, Dom Gerharta Hauptmanna.

Czas: 25.04.2024 godz. 17.

Muzeum Miejskie Dom Gerharta Hauptmanna i Towarzystwo Urbanistów Polskich zapraszają na spotkanie "Budowanie w pięknym krajobrazie".

Gośćmi spotkania będą: artysta malarz Dariusz Godawa, fotograf i dziennikarz Jacek Jaśko oraz dr inż. arch. Jacek Godlewski, prezes Towarzystwa Urbanistów Polskich w Jeleniej Górze.

Katarzyna Soboczyńska poprowadzi rozmowę z trójką zaproszonych gości, dotyczącą stanu regionalnej architektury Sudetów Zachodnich. Spotkanie otworzy wystawę prac Dariusza Godawy i Jacka Jaśko, ukazujących dawny i współczesny krajobraz sudecki. Wstęp wolny.

Wystawa prac potrwa do 15 maja 2024 roku.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka