Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 7961
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Brutalnie pobił szkolnego ochroniarza

Poniedziałek, 13 września 2010, 8:13
Aktualizacja: 8:14
Autor: KPP
Dwudziestoletni mieszkaniec Zgorzelca wielokrotnie uderzył szkolnego pracownika ochrony powodując poważne obrażenia ciała. Grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

W minionym tygodniu do Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu zgłosił się pracownik ochrony, który poinformował, iż został zaatakowany przez młodego mężczyznę.

Pokrzywdzony pracował na terenie jednej ze szkół w Zgorzelcu, kiedy podszedł do niego znany mu mężczyzna, który bez słowa uderzył go wielokrotnie pięścią w twarz. Po przewróceniu na ziemię sprawca zaczął kopać pokrzywdzonego. Ponadto, groził mu pozbawieniem życia w przypadku zgłoszenia tego zdarzenia na policję.

Mężczyzna doznał obrażeń głowy i wstrząśnienia mózgu. Już kilka godzin później zgorzeleccy policjanci zatrzymali mieszkańca Zgorzelca (20 lat) podejrzanego, o to pobicie. Zatrzymany tłumaczył się, że dlatego pobił ochroniarza, ponieważ zwracał mu i jego znajomym uwagę, że niewłaściwe się zachowują na boisku szkolnym.

Krewki młodzieniec został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz sprawca stanie przed sądem, gdzie napastnikowi grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group