Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 2829
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Brudny ten skwer

Czwartek, 3 maja 2018, 7:04
Aktualizacja: Piątek, 4 maja 2018, 6:49
Autor: WAC
Jelenia Góra: Brudny ten skwer
Fot. WAC
Na bałagan panujący na skwerze na skarpie powyżej dworca głównego PKP, między ulicami 1 Maja, a Kraszewskiego skarży się nasza Czytelniczka, pani Barbara.

- Na skwerku przesiaduje młodzież oraz osoby czekające na autobus lub pociąg. Z mojej obserwacji wynika, skwer ten jest zdecydowanie zbyt rzadko sprzątany. Jeśli chodzi o porządkowanie wokół samych ławek i opróżnianie koszy to jest to wykonywane poprawnie. Dużo gorzej wygląda sprzątanie schodów oraz trawników, na których walają się śmieci. Czy służby nie mogłyby bardziej przykładać się do swoich obowiązków? – pyta nasza Czytelniczka.

- Parczek pomiędzy ulicami 1 Maja i Kraszewskiego jest sprzątany niezależnie przez dwie brygady – mówi rzecznik prasowy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Zbigniew Rzońca. - Jedna porządkuje samą skarpę, druga alejki oraz opróżnia kosze. To już świadczy najlepiej że korzystający z tego miejsca dość mocno go zaśmiecają. Co do uwag do zbyt pobieżnego sprzątania to w ostatnim czasie przyjęliśmy do pracy nieco nowych pracowników i być może doszło do zwykłego niedopatrzenia. Dlatego w to miejsce skierowaliśmy doświadczonych sprzątających, aby zwrócili na nie szczególną uwagę – zapewnia Z. Rzońca

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group