Sobota, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 6283
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Brudna woda w kranach na ulicy Morcinka

Środa, 13 lutego 2019, 13:38
Aktualizacja: Czwartek, 14 lutego 2019, 17:11
Autor: Angelika Grzywacz– Dudek
Jelenia Góra: Brudna woda w kranach na ulicy Morcinka
Fot. Czytelnik
– Od trzech dni mieszkańcy ul. Morcinka i Malczewskiego mają wodę w kranach o barwie kości słoniowej – skarży się Krzysztof Sosiński z Jeleniej Góry. – Za wodę płaci się ogromne pieniądze, wiec uważam, że jakość powinna być adekwatna do ceny – dodaje jeleniogórzanin, który przesyła zdjęcie i prosi o interwencję w tej sprawie.

Jak informuje nasz Czytelnik, problem dotyczy mieszkańców z budynków położonych na rogu ul. Morcinka, Malczewskiego i Wyczółkowskiego.

Nie chodzi o czepianie się, ale o zasady – mówi pan Krzysztof. – Woda powinna być przezroczysta, a nie brunatna. Od chwili pojawienia się w kranach żółtej cieczy, kupujemy wodę do picia. Ale też musimy się w czymś umyć, wyprać. Czy ktoś może nam wyjaśnić, co jest powodem takiego stanu rzeczy? Instalacja wodna w naszym budynku była wymieniana dwa lata temu, a żółta woda jest od trzech dni, więc nie może być to problem naszych urządzeń – twierdzi mieszkaniec.

Rzecznik prasowy spółki Wodnik dostarczającej wodę do jeleniogórskich kranów wyjaśnia, że w ostatnim czasie w tym miejscu nie doszło do żadnej awarii. Na wskazanych ulicach nie było też prowadzonych żadnych prac ziemnych.

Dzisiaj (13.02) po południu pracownicy Wodnika pojadą na miejsce i przepłuczą sieć, w której być może zebrały się jakieś zanieczyszczenia barwiące wodę. Niestety nikt nam tego problemu nie zgłosił, bo gdybyśmy mieli tą informacje wcześniej, zareagowalibyśmy od razu – dodaje rzecznik Zbigniew Rzońca.

Twoja reakcja na artykuł?

2
10%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
10%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
5%
Złości
15
75%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (24) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group