Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 5421
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Brud w Cieplicach drażni mieszkańców

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 10 września 2008, 8:50
Aktualizacja: 8:50
Autor: TEJO
Fot. Archiwum
Pozdrowienia z uzdrowiskowej strefy A – tak zatytułowała przesyłkę do Jelonki nasza Czytelniczka z Cieplic. Zdjęcia nie wymagają długiego komentarza.

Brudy i rozkładające się śmieci pozostawione przez mieszkańców jeszcze podczas wakacji nie pozostawiają miłych wrażeń na spacerowiczach. Wprawdzie letni sezon sanatoryjny już się skończył, ale wciąż jeszcze w zdroju przebywa sporo kuracjuszy.

Ci, pozbawieni wakacyjnych rozrywek, umilają sobie czas przechadzkami po Cieplicach. Wspomnienia, jakie zabiorą z niektórych miejsc, dalekie będą od idealnych. Wszystko przez jedną z firm czyszczących miasto, która – w tym przypadku – po prostu zapomniała o swoich zadaniach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~propozycja 10-09-2008 10:01
Trzy zdjęcia i na wszystkich kubły należące do jednej firmy. Firma chyba powinna zmienić nazwę na SIMBRUD, bo z EKO-logią ma niewiele wspólnego. Ciekawe czy zainkasowali zapłatę za usługę, której nie wykonali?
~Natalia 10-09-2008 12:52
takich obrazków można spotkać bardzo wiele w Jeleniej Górze. Skandalicznie wygląda kubeł na śmieci przy budynku na Armii Krajowej, z którego nie tylko wysypują się śmieci i potwornie cuchnie, ale stał się on wylęgarnią robactwa, a wieczorem grasują tam szczury. Za taki stan jest odpowiedzialny pan Kasztelan i jego MPGK. Wstyd!
~Łowca byków 10-09-2008 13:41
Te zdjęcia to chyba zrobiła jakaś sprytna, mała kasztelanka ;-)
~Jola 10-09-2008 14:25
E, co tam śmieci... Też nie mają się do czego przyczepic. Jelenia Góra odchodzi 900-lecie - impreza za imprezą, spotkanie za spotkaniem,bankiet za bankietem...
~zdenerwowany 10-09-2008 17:26
Jak sprząta na Wzg.Kościuszki MPGK_skandal .Obok TV DAMI leżą pełne czarne worki MPGK już ze 2 miesiące. zapomnieli.Mogła by DAMI to sfilmować i pochwalić na antenie Firmę P.Kasztelana. Temu Panu też już dziękujemy !
~ Z XX- lecia 10-09-2008 17:26
I jak tu nie kląć w zywy kamień. Przecież wieczorami to przed śmietnikami zwłaszcza Spółdzielni mieszkaniowych ustawiaja sie kolejki dobrze wypasionych bryk, i pojazdów tansportopwych których włąściciele ładują do kontenerów całe wory snuecum wzgl kartony ze swoich sklepów. A zwróć takiemu uwage to jak otworzy ryja to słychac go chyba w Wojcieszycach. Bo jak ktoś smie zwracać uwagę takiemu Jaśniwe Spasionemu Bykolowi co to cudzym kosztem oszczędza na własne coraz bardziej spasione bryki, żonusie i stadko bachorów własnej porodukcji nie tylko w swoim domu... Nie wątpię, że bykole te karnie podpisały umowę o wywóż smiei, po czym dostarczone pojemniki wyłożono folia i aby nie cuchnęło to śmieci wieczorami - do sąsiednich bloków. A co - I kto mi tu podskoczy
~jelgór 10-09-2008 21:38
stoją kosze, schludnie ustawione, tylko przepełnione- trzeba mieszkańcom podnieść ceny i częściej wywozić, tylko co na to czytelniczka z Cieplic powie? pewnie wyobraża sobie, że tu jest czyjaś wina, a nie że cena jest za niska
~Sabath 10-09-2008 23:15
najlepiej napisać krótko poco marnować czas ?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group