Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 3388
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Brazylijski wieczór w hotelu Fenix

Poniedziałek, 1 października 2012, 11:30
Aktualizacja: 14:33
Autor: AD
Jelenia Góra: Brazylijski wieczór w hotelu Fenix
Fot. Organiatorzy
W minioną sobotę ( 29.09.2012) w Hotelu Fenix w Jeleniej Górze przy ulicy 1 Maja 88 odbył się gorący wieczór brazylijski. Na gości czekało wiele atrakcji i niespodzianek: wystrój w typowo brazylijskim stylu, balonowe palmy i kolorowe drinki. Pokaz samby brazylijskiej w wykonaniu tancerek ze szkoły tańca rozgrzał gości i był wstępem do niespodzianki, która czekała po północy na panów z okazji Dnia Chłopaka.

- Niespodzianką tego wieczoru był pokaz bielizny sklepu Skandal mieszczącego się w Jeleniej Górze przy ulicy 1 Maja 16/18. Modelki zaprezentowały bieliznę z najnowszej jesiennej kolekcji. Prócz bielizny różnego rodzaju od koronek po jedwabne koszulki, nie zabrakło również gorącej pokojówki, która zaprezentowała się rewelacyjnie i nie jeden gość chciałby zobaczyć taką pokojówkę na co dzień, jednak tajemnicą naszego hotelu jest, że pokojowe są niczym małe dobre duszki, które w niewidoczny sposób dbają o czystość i porządek, by goście byli zawsze zadowoleni – piszą organizatorzy.

Na koniec pokazu modelki rozdały gościom kupony rabatowe do sklepu Skandal. Wieczór brazylijski zakończył się w gorących rytmach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group