Niedziela, 28 czerwca
36°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Brąz Sudetów na turnieju w Opolu

Audio

Czytaj na głos

Autor: JEN 1 min czytania

W ostatnim meczu, o trzecie miejsce, w turnieju o Puchar Rektora Politechniki Opolskiej nasi koszykarze rozgromili Pogoń Prudnik, choć wystąpili bez Tomasza Wojdyły i Jakuba Czecha.

W tym meczu „do jednego kosza” nasi koszykarze mieli zdecydowaną przewagę i jak to się mówi, grając na luzie wszystko im wychodziło. Szczególnie Kzysztofowi Samcowi, który zdobył najwięcej – 30 pkt.

Sudety Jelenia Góra - Pogoń Prudnik 86:43 (24:17, 24:10, 20:10, 17:6)
Sudety: Krzysztof Samiec 30, Michał Sterenga 14, Paweł Minciel 8 i Mariusz Matczak po 8, Piotr Tarasewicz 7, Rafał Niesobski 6, Jędrzej Jankowiak 5, Łukasz Niesobski 3, Wojciech Klimek 3, Mateusz Skrzypczak 2.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka