Piątek, 7 sierpnia
Imieniny: Doroty, Kajetana
Czytających: 6551
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Brąz Cieślińskiego i Gizińskiego podczas Mistrzostw Dolnego Śląska

Wiadomości: Wrocław
Czwartek, 15 marca 2012, 0:36
Aktualizacja: 0:37
Autor: MDvR
Fot. użyczone
W mieniony weekend 11 marca w hali sportowej AWF–u przy ul. Paderewskiego 35 we Wrocławiu odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Dolnośląskiego Karate Kyokushin. Organizatorem zawodów był Klub Karate Kyokushin – A. i S. Sypień kierowany przez sensei’a Agnieszkę i Sylwestra Sypień.

W turnieju poprzedzającym Mistrzostwa Polski Karate Shinkyokushinkai wystartowali najbardziej utytułowani jeleniogórscy zawodnicy Piotr Cieśliński i Maciej Giziński, którzy wywalczyli wysokie trzecie miejsca.

Ewelina Grunwald z powodu choroby nie wzięła udziału w turnieju. Nasi zawodnicy posiadają japońską akredytację umożliwiającą starty w najbardziej prestiżowych turniejach w Polsce i poza granicami kraju i jako jedyni reprezentowali nasze miasto w tych najważniejszych zawodach województwa dolnośląskiego w karate.

Przed naszymi jeleniogórskimi zawodnikami kwalifikacje do Mistrzostw Europy w Belgii (Antwerpia) oraz Mistrzostwa Polski, które odbędą się 24 marca w Nowej Rudzie. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.karatejeleniagora.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~kibol2 15-03-2012 9:36
gratuluję. Majdę chyba trafia, że u niego się nic nie dzieje, tylko dziwna LIGA CUDAKÓW jak na ich treningu. powodzenia na MP
~lew 15-03-2012 10:23
Gratuluję !!! I powodzenia w dalszych zmaganiach !!!
~ddd 15-03-2012 10:53
hehehe cieniasy.....
~KKKS 15-03-2012 10:57
Dziękujemy za wsparcie! Pozdrawiamy!
~ipo 15-03-2012 13:31
wszystkiego oni nauczyli sie od Majdy
~tomeko 15-03-2012 20:31
Lol zajmują 3 miejsce na dolnym śląsku, czyli w 1/16 części polski a szykują się na mistrzostwa europy... co to jest za polityka szkoda kasy. na takie turnieje powinno się wysyłać pierwsza 3 z MP. ps. o co chodzi z tym Majdą jakaś poza medialna afera? wykiwał ich? oni wykiwali jego? jeszcze niedawno przecież Piotr był niemalże jego synkiem... a teraz sobie ładują noże w plery. JA SIĘ PYTAM O CO CHODZI Z TYM KARATE W JELENIEJ!?!?!?!?? Po co 2 średnie kluby jak można zrobić jeden dobry to samo z tym bjj...
~do ~tomeko 16-03-2012 1:40
Czytaj uważnie najpierw artykuły,a potem wypowiadaj się na temat polityki! Były to zawody POPRZEDZAJĄCE Mistrzostwa Polski, na których zostanie wyłoniona kadra na ME! Nikt sobie nie ładuje noży w "plery"! Nie dwa średnie kluby tylko dwa kluby zupełnie innych organizacjii! Wierz mi biłem się na zawodach obu organizacji i powiem Ci,że poziom walk na tegorocznym makroregionie dolnośląskim był wyższy niż MP organizacji w której jest klub pana Majdy!O nic nie chodzi z karate w Jeleniej Górze.Są dwa kluby trenowa może każdy tam,gdzie chce i gdzie mu sie podoba.Ta pseudo wojna tworzona jest przez takich jak Ty-najcześciej niedoinformowanych WIELKICH znawców sportów walki,którzy często z nimi nie maja nic wspólnego.Pozdrawiam:)
~do tomeko 16-03-2012 13:13
Nie potrafie pojąc jak bardzo ograniczony jesteś, może w swoim ubogim umyśle nie słyszałeś o czyms takim jak postep i ewolucja? co z tego że w Jg jest kilka klubów karate czy BJJ? jak sa chętni to dlaczego ma ich być nawet więcej, boli cie to ? Im wiecej będzie zapaleńców ktorzy poświącają swój czas i przekazuja wiedze. czasy sa cięzkie dla sportowców o których przypominamy sobie jak zdobywaja medale.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group