Środa, 6 lipca
Imieniny: Dominiki, Łucji
Czytających: 8250
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wrocław: Brąz Cieślińskiego i Gizińskiego podczas Mistrzostw Dolnego Śląska

Czwartek, 15 marca 2012, 0:36
Aktualizacja: 0:37
Autor: MDvR
Wrocław: Brąz Cieślińskiego i Gizińskiego podczas Mistrzostw Dolnego Śląska
Fot. użyczone
W mieniony weekend 11 marca w hali sportowej AWF–u przy ul. Paderewskiego 35 we Wrocławiu odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Dolnośląskiego Karate Kyokushin. Organizatorem zawodów był Klub Karate Kyokushin – A. i S. Sypień kierowany przez sensei’a Agnieszkę i Sylwestra Sypień.

W turnieju poprzedzającym Mistrzostwa Polski Karate Shinkyokushinkai wystartowali najbardziej utytułowani jeleniogórscy zawodnicy Piotr Cieśliński i Maciej Giziński, którzy wywalczyli wysokie trzecie miejsca.

Ewelina Grunwald z powodu choroby nie wzięła udziału w turnieju. Nasi zawodnicy posiadają japońską akredytację umożliwiającą starty w najbardziej prestiżowych turniejach w Polsce i poza granicami kraju i jako jedyni reprezentowali nasze miasto w tych najważniejszych zawodach województwa dolnośląskiego w karate.

Przed naszymi jeleniogórskimi zawodnikami kwalifikacje do Mistrzostw Europy w Belgii (Antwerpia) oraz Mistrzostwa Polski, które odbędą się 24 marca w Nowej Rudzie. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.karatejeleniagora.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group