Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 3300
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Brawurowa jazda będzie kosztowała około 10 tys. zł

Środa, 19 czerwca 2013, 8:02
Aktualizacja: Czwartek, 20 czerwca 2013, 6:22
Autor: Angela
Jelenia Góra: Brawurowa jazda będzie kosztowała około 10 tys. zł
Fot. Angela
Tyle zapłaci ubezpieczyciel 25–latki z Leśnej, która 10. kwietnia br. jechała zbyt szybko ul. Wincentego Pola w Jeleniej Górze, wypadła z drogi i wbiła się w barierę zabezpieczającą wiadukt. W ostatnich dniach zarząd dróg zakończył wymianę uszkodzonych elementów.

W wyniku uderzenia uszkodzone zostały nie tylko bariery, ale również część muru.

- To miejsce było zabezpieczone tymczasowo już pierwszego dnia, zniszczone elementy musieliśmy zamawiać aż z Krakowa, więc trzeba było na nie poczekać – wyjaśnia Jerzy Bigus, zastępca dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Jeleniej Górze. – W ostatnich dniach zakończyliśmy prace i wystąpiliśmy do ubezpieczyciela sprawczyni, o wypłatę 4 tys. zł. W najbliższym czasie po otrzymaniu kosztorysu końcowego, wystąpimy o pozostałą kwotę. Szacujemy, że z robocizną wszystko może kosztować około 10- 12 tys. zł – dodaje Jerzy Bigus.

Przypominamy, że 10. kwietnia kobieta jechała o 7.00 rano fordem eskortem od ul. Wincentego Pola w kierunku al. Wojska Polskiego w Jeleniej Górze. Nie dostosowała prędkości do warunków na drodze i na łuku wpadła w poślizg i uderzyła w barierkę. Po jej zniszczeniu, auto zawisło nad torowiskiem. Kierująca wyszła z samochodu o własnych siłach. Straż pożarna wyciągnęła pojazd na jezdnię z pomocą swojego samochodu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (32) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group