Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 31 marca
Imieniny: Balbiny, Beniamina
Czytających: 15030
Zalogowanych: 85
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Braun zawieszony

Poniedziałek, 23 kwietnia 2007, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 23 kwietnia 2007, 19:55
Autor: TEJO
Dolny Śląsk: Braun zawieszony
Fot. Archiwum
Polskie Radio Wrocław "do czasu wyjaśnienia sprawy zawiesiło obecność na antenie" publicysty Grzegorza Brauna, który w piątek ogłosił w tym radiu, że prof. Jan Miodek współpracował z SB.

Polskie Radio Wrocław w oświadczeniu przesłanym Jelonce.com zaznacza, że nie cenzuruje wypowiedzi niezależnych publicystów, ale zdecydowało się zawiesić Brauna, gdyż nie chce on ujawnić, na jakiej podstawie oskarżył wrocławskiego profesora.

– Nie cenzurujemy wypowiedzi naszych gości. Treść wystąpień niezależnych publicystów nie jest konsultowana z kierownictwem stacji. Nie można mieć zatem pretensji do Polskiego Radia Wrocław, że to właśnie u nas w programie „na żywo” Grzegorz Braun wysunął oskarżenia wobec prof. Jana Miodka.
Poza tym Polskie Radio Wrocław było pierwszą i przez kilka godzin jedyną stacją, w której prof. Jan Miodek odpowiadał na zarzuty – zaznaczył Paweł Majcher, redaktor naczelny PRW.

Przypomnijmy, że prof. Miodek zaprzeczył doniesieniom Brauna. Informacji publicysty nie potwierdza też Instytut Pamięci Narodowej.

Sonda

Jaki sposób robienia zakupów preferujesz?

Oddanych
głosów
460
W Internecie
26%
Stacjonarnie w sklepie
66%
Oglądam/przymierzam w sklepie, a kupuję w Internecie
8%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
NATO się chwieje, a Ukraina korzysta
Rozmowy Jelonki
Po co właściwie zmieniamy czas? Lepszy zimowy czy letni?
 
112
Kolizja na Sobieskiego
 
Aktualności
Krzyż Milenijny – od jubileuszu do codziennych spacerów
 
Tragedie i dramaty
Z Volkswagena zostały zgliszcza. Nawet nie mieli 30 lat
 
112
Niby zwykła stłuczka a naprawa 10 tys. zł
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group