Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 4439
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Braun zawieszony

Poniedziałek, 23 kwietnia 2007, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 23 kwietnia 2007, 19:55
Autor: TEJO
Dolny Śląsk: Braun zawieszony
Fot. Archiwum
Polskie Radio Wrocław "do czasu wyjaśnienia sprawy zawiesiło obecność na antenie" publicysty Grzegorza Brauna, który w piątek ogłosił w tym radiu, że prof. Jan Miodek współpracował z SB.

Polskie Radio Wrocław w oświadczeniu przesłanym Jelonce.com zaznacza, że nie cenzuruje wypowiedzi niezależnych publicystów, ale zdecydowało się zawiesić Brauna, gdyż nie chce on ujawnić, na jakiej podstawie oskarżył wrocławskiego profesora.

– Nie cenzurujemy wypowiedzi naszych gości. Treść wystąpień niezależnych publicystów nie jest konsultowana z kierownictwem stacji. Nie można mieć zatem pretensji do Polskiego Radia Wrocław, że to właśnie u nas w programie „na żywo” Grzegorz Braun wysunął oskarżenia wobec prof. Jana Miodka.
Poza tym Polskie Radio Wrocław było pierwszą i przez kilka godzin jedyną stacją, w której prof. Jan Miodek odpowiadał na zarzuty – zaznaczył Paweł Majcher, redaktor naczelny PRW.

Przypomnijmy, że prof. Miodek zaprzeczył doniesieniom Brauna. Informacji publicysty nie potwierdza też Instytut Pamięci Narodowej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
225
Coraz lepiej
24%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
36%
Nie najlepiej
12%
Wciąż fatalnie
28%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group