Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 7 maja
Imieniny: Benedykta, Ludmiły
Czytających: 11534
Zalogowanych: 51
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Bramki wodne „chwyciły”

Środa, 5 sierpnia 2015, 7:59
Aktualizacja: 8:05
Autor: Jaromir Kurzeja
Jelenia Góra: Bramki wodne „chwyciły”
Fot. Jaromir Kurzeja
Jeleniogórzanom i przyjezdnym ułatwiają życie podczas upałów tzw. bramki wodne, zamontowane przez spółkę ,,Wodnik’’. Przechodnie chwalą i korzystają. A jakie mają swoje sposoby na upały?

W centrum, na Placu Ratuszowym przy fontannie Neptuna oraz na ul. 1 Maja koło Pizzy Hut, wiele osób chętnie przechodzi przez bramki lub przy nich przystaje, żeby się ochłodzić. Mówią, że takie instalacje są „strzałem w dziesiątkę”. Zapytaliśmy, jakie mają swoje sposoby na upały.

- Nie ruszam się z domu bez wody – usłyszeliśmy od jednego z przechodniów. – Najlepsze są lody – zgodnie twierdziły dzieci. – Nie wychodzić z domu, pozasłaniać okna przed słońcem i schładzać się zimnym prysznicem - to sposób starszych osób. – Jeśli to możliwe, wyjechać nad wodę, albo pójść na basen – radził inny przechodzień.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Te imiona noworodków królowały w marcu 2026 r. w Jeleniej Górze. Które byście wybrali?

Oddanych
głosów
849
Zofia
37%
Rozalia
14%
Julia
35%
Mia
14%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Brak snu działa jak alkohol
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
112
Wypadek na Wolności – czyja była wina?
 
112
Duże zderzenie na Spółdzielczej
 
112
Stłuczka na Wolności
 
Aktualności
Rozbili gang, straty to ponad 600 mln zł
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group