Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 6846
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Brakuje ławki na zabobrzańskiej ścieżce rowerowej

Wtorek, 24 czerwca 2014, 7:02
Aktualizacja: 14:57
Autor: Angela
Jelenia Góra: Brakuje ławki na zabobrzańskiej ścieżce rowerowej
Fot. Czytelnik
– Gratuluję władzom miasta decyzji o wybudowaniu wzdłuż ul. Konstytucji 3 Maja ścieżek rowerowych – pisze nasz Czytelnik Kamil. – To była bardzo dobra inwestycja. Codziennie setki osób tam spaceruje, jeździ na rolkach czy rowerze. Jedynym mankamentem jest brak ławeczki na końcu ścieżki przy ul. Łącznej. Takie miejsce wytchnienia pozwoliłoby każdemu nabrać sił po pokonaniu wysokiego wzniesienia jakie tam się znajduje – dodaje Czytelnik.

Chodzi o ścieżkę rowerową na Zabobrzu – od ul. Ogińskiego do Grabarowa. W minionym roku dobudowana została do niej pętla łącząca drogi rowerowe po dwóch stronach ul. Konstytucji 3 Maja.

- Wychodziliśmy z założenia, że ta droga ma służyć przede wszystkim aktywności ruchowej, a nie siedzeniu przy niej, ale jeśli użytkownicy potrzebują dodatkowej ławeczki przy ul. Łącznej, to sprawdzimy czy jest tam miejsce na nią i rozważymy jej ustawienie – mówi Jerzy Bigus, zastępca dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Jeleniej Górze. – Jeśli zapadnie decyzja pozytywna, stanie tam nie tylko ławka, ale i stojaki na rower i kosz na śmieci – dodaje J. Bigus.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group