Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 6905
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Brak wyobraźni? Mandat i odholowanie

Wtorek, 21 września 2021, 13:47
Aktualizacja: 13:49
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Brak wyobraźni? Mandat i odholowanie
Fot. Straż Miejska
Straż Miejska w Jeleniej Górze zaprezentowała kolejne przypadki parkowania bez wyobraźni i szacunku dla innych użytkowników dróg.

Cyklicznie prezentujemy przypadki bezmyślnego parkowania. Tym razem dwa przypadki, pierwszy z ulicy Osiedle Robotnicze, gdzie kierujący zaparkował samochód dostawczy na powierzchni wyłączonej z ruchu uniemożliwiając wjazd na teren hurtowni pojazdom ciężarowym. Drugi przypadek z ulicy Piłsudskiego, parkowanie na miejscu przeznaczonym dla osób z niepełnosprawnością przez osobę nie posiadającą do tego uprawnień. Oba pojazdy zostały odholowane na parking miejski - informuje Artur Chmielewski, rzecznik SM.

Sposób parkowania i tłumaczenie się kierowców zostawiamy bez komentarza. Takie przypadki kończą się postępowaniem mandatowym lub skierowaniem wniosku o ukaranie do Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze. Przypominamy, że postępowanie mandatowe za nieprawidłowe parkowanie zagrożone jest kwotą od 100 zł, a przy zbiegu wykroczeń do 1000 zł. Do tego dochodzą koszty holowania pojazdu, a to jest kolejne 500 złotych - przestrzegają strażnicy.

Twoja reakcja na artykuł?

33
65%
Cieszy
12
24%
Hahaha
2
4%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
6%
Złości
1
2%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (26) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group