Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 6266
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

BOSS wzywa ludzi młodych do rozwoju

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 1 kwietnia 2011, 9:51
Aktualizacja: 9:52
Autor: Angela
W najbliższy poniedziałek (04.04) rozpoczyna się Festiwal Przedsiębiorczości BOSS. To projekt skierowanym do młodych ludzi, którzy podczas czterodniowego cyklu szkoleń dowiedzą się wiele na temat pozyskiwania funduszy na biznes, zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej oraz rozwoju osobistego.

Projekt już po raz trzeci w Jeleniej Górze zorganizowało Karkonoskie Studenckie Forum Business Centre Club – organizacja studencka działająca przy Uniwersytecie Ekonomicznym WGRiT w Jeleniej Górze.
– Festiwal Przedsiębiorczości BOSS (Bardzo Odważny Start w Samodzielność) jest unikalnym projektem skierowanym do młodych ludzi. Odbywa się on w 21 akademickich ośrodkach w Polsce. Jest to już VIII ogólnopolska edycja Festiwalu, w Jeleniej Górze organizujemy go po raz trzeci.

Oprócz szkoleń odbędą się liczne imprezy, o których będziemy informować na plakatach rozwieszonych na uczelni. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa - mówi Łukasz Cieśla, Koordynator Pionu Public Relations, Koordynator Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS, Karkonoskiego Studenckiego Forum Business Centre Club.

Uroczyste jej otwarcie odbędzie się w Auli WGRiT Uniwersytetu Ekonomicznego o godz. 15.15. Swoją obecność potwierdził już Marcin Zawiła, prezydent Jelenie Góry oraz wielu znanych ludzi z miasta i regionu. W kolejnych dniach planowany jest cykl szkoleń i wykładów. Zakończenie w postaci imprezy w jeleniogórskim pubie Street 23 planowane jest na siódmego kwietnia br. na godz. 20.00

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~zainteresowa 1-04-2011 13:55
Kto może uczestniczyć w tym projekcie?
~lukasz - koordynator 1-04-2011 14:32
przede wszystkim projekt jest skierowany do studentów, ale udział mogą wziąć wszyscy zainteresowani. Wystarczy się zapisać na stronie festiwalboss.pl w zakładce Jelenia Góra.
~ 1-04-2011 15:06
DOLNOŚLAZAK. Drodzy żacy! Nie róbcie konkurencji Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, magistrackiemu wydzialowi inicjatyw gospodarczych oraz dziwnemu urzędowi pracy przy ul. Wojska Polskiego 18. Przez Wasze nieprzemyślane dzialania wielu moze stracic urzednicze posady.
~student 1-04-2011 15:13
drogi Dolnoślązaku, nie robimy nikomu konkurencji - wręcz przeciwnie - zarówno KARR jak i Urząd Pracy biorą udział w naszym projekcie, promując się w ten sposób w środowisku studenckim.
~bizmesmenka 1-04-2011 15:24
POpieram pomysł w całości. Po kursie założenie działalności gospodarczej jakiś tam wkład uśmiech na twarzy, a póżniej rozgoryczenie biznes plan szlag trafił pieniądze wtopione ZUS ściga US też i co dalej. Wystarczy przespacerować się po mieście oraz targowiskach ile lokali jest do wynajęcia lub sprzedaży. To mówi samo za siebie bez kursów typu BOSS. Powodzenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group