Wtorek, 22 czerwca
Imieniny: Pauliny, Jana, Tomasza
Czytających: 5375
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: BOSS wzywa ludzi młodych do rozwoju

Piątek, 1 kwietnia 2011, 9:51
Aktualizacja: 9:52
Autor: Angela
W najbliższy poniedziałek (04.04) rozpoczyna się Festiwal Przedsiębiorczości BOSS. To projekt skierowanym do młodych ludzi, którzy podczas czterodniowego cyklu szkoleń dowiedzą się wiele na temat pozyskiwania funduszy na biznes, zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej oraz rozwoju osobistego.

Projekt już po raz trzeci w Jeleniej Górze zorganizowało Karkonoskie Studenckie Forum Business Centre Club – organizacja studencka działająca przy Uniwersytecie Ekonomicznym WGRiT w Jeleniej Górze.
– Festiwal Przedsiębiorczości BOSS (Bardzo Odważny Start w Samodzielność) jest unikalnym projektem skierowanym do młodych ludzi. Odbywa się on w 21 akademickich ośrodkach w Polsce. Jest to już VIII ogólnopolska edycja Festiwalu, w Jeleniej Górze organizujemy go po raz trzeci.

Oprócz szkoleń odbędą się liczne imprezy, o których będziemy informować na plakatach rozwieszonych na uczelni. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa - mówi Łukasz Cieśla, Koordynator Pionu Public Relations, Koordynator Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS, Karkonoskiego Studenckiego Forum Business Centre Club.

Uroczyste jej otwarcie odbędzie się w Auli WGRiT Uniwersytetu Ekonomicznego o godz. 15.15. Swoją obecność potwierdził już Marcin Zawiła, prezydent Jelenie Góry oraz wielu znanych ludzi z miasta i regionu. W kolejnych dniach planowany jest cykl szkoleń i wykładów. Zakończenie w postaci imprezy w jeleniogórskim pubie Street 23 planowane jest na siódmego kwietnia br. na godz. 20.00

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group