Niedziela, 28 czerwca
35°C Jelenia Góra
reklamy

Bomby nie było (aktualizacja)

Audio

Czytaj na głos

Autor: WAC 1 min czytania

Kilka godzin trwała akcja służb ratunkowych, wywołana informacją o podłożonym w budynku Urzędu Skarbowego przy ul. Thebesiusa ładunku wybuchowym.

reklamy

Dzisiaj (21.01) o godz. 10.30 naczelnik Urzędu Skarbowego w Jeleniej Górze otrzymał pocztą elektroniczną wiadomość, że w budynku podłożono ładunek wybuchowy. O możliwym zagrożeniu powiadomiono odpowiednia służby. Jednocześnie ewakuowano pracowników oraz petentów „skarbówki”. Policjanci zamknęli też dojazd do instytucji od strony ul. Ogińskiego oraz Konstytucji 3 Maja.

Na miejscu, oprócz policji i straży pożarnej, obecni byli przedstawiciele Wydziału Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta, pogotowie ratunkowe oraz energetyczne.

Przeszukanie budynku przez policyjnych pirotechników zakończyło się tuż przed godziną 14. Alarm okazał się fałszywy. Teraz policjanci będą się starali ustalić kto był jego autorem.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka