Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 7624
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Bombki podbiły hojne serca

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 25 grudnia 2007, 7:43
Aktualizacja: 7:44
Autor: AGA
Fot. Agnieszka Gierus
Fundacja Jeleniogórska Akcja Bezpieczna Droga podsumowuje udaną licytację wyjątkowych ozdób choinkowych wykonanych przez jeleniogórskich artystów. Wszystkie bombki znalazły nabywców. Udało się zebrać 2200 złotych.

– Ostateczną kwotę podamy na początku stycznia, gdy spłyną wszystkie wpłaty – mówi Mariusz Synówka, prezes fundacji. – Czasem oferenci płacą więcej niż zadeklarowali, gdy zobaczą, jakie to cacka – dodaje. Bombki są bardzo urokliwe, a zdjęcia nie zawsze oddają pełnię ich piękna.

Chętni licytowali nie tylko z Jeleniej Góry, lecz także we Wrocławiu, Tychach i Wolsztynie. Bombka nazwana przez organizatorów „sierotką” (wylicytowana w zeszłym roku, ale zwrócona bez zapłaty) osiągnęła 500 złotych.

Fundacja jeszcze nie wie, na co zostaną przeznaczone pieniądze ze sprzedaży bombek. Zdecyduje o tym ordynator oddziału dziecięcego szpitala wojewódzkiego w Jeleniej Górze.
Dwa lata temu dzięki ofiarności licytujących fundacja zakupiła pompę infuzyjną, rok temu – inhalatory.

– Serdecznie wszystkim dziękuję, artystom, którzy wykonali małe arcydzieła, oraz organizatorom, bez których akcja nie miałaby szans na powodzenie – podkreśla Mariusz Synówka. – Życzę wszystkim, zarówno organizatorom jak i osobom, które wzięły udział w licytacji, Wesołych Świąt – dodaje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

ciotkaz 26-12-2007 8:41
Witam, Pan Naczelny, jak widać z nowych artykułów, ma komputer na stole świątecznym i pracuje. Podziwiam! Czy powyższy artykuł trafi do prasy, z wszystkimi zdjęciami? Chętnie kupie kilka egzemplarzy. Wylicytowane bombki są śliczne, na ładnych stojaczkach ale ponieważ nie były podpisane przez artystów, obdarowani nie zdają sobie sprawy, ze wspomogli dobrej organizacji. A reszta czytelników obieca sobie ze tez wylicytuje i wspomogą dobre cele. Co życzę wszystkim którzy pracują w organizacjach charytatywnych - bezinteresownie i bez większej fanfary aby poprawić jakość życia tym pokrzywdzonym przez los. Głębokie ukłony w ich stronę!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group