Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 7891
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Bolesne skutki picia wódki

Poniedziałek, 26 stycznia 2009, 12:18
Aktualizacja: 12:19
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Bolesne skutki picia wódki
Fot. .......
Pijany pieszy wszedł wczoraj pod koła samochodu jadącego ulicą Sobieszowską. Kierowca uciekł z miejsca wypadku, a potrąconego przewieziono do szpitala. Wcześniej inny nietrzeźwy wysiadając z autobusu rozbił sobie głowę na przystanku autobusowym.

Potrącenie nietrzeźwego pieszego miało miejsce wczoraj po godzinie 21.30 na poboczu ulicy Sobieszowskiej. Po potrąceniu kierowca z piskiem opon odjechał z miejsca zdarzenia zostawiając rannego dwudziestolatka na pastwę losu. Pogotowie i policję wezwali świadkowie zdarzenia, którzy twierdzą, że uciekinier poruszał się czerwonym fiatem cinquecento.

Obecnie policja prowadzi śledztwo w tej sprawie. Jeśli uda się ustalić kierowcę pojazdu, stanie on przed Sądem Grodzkim, gdzie odpowie za potrącenie i ucieczkę z miejsca wypadku. 20-letniemu jeleniogórzaninowi na szczęście nic poważnego się nie stało.

Boleśnie upojenie alkoholowe odczuł wczoraj inny jeleniogórzanin, którego wygląd świadczył tym, że od lat nie wylewał za kołnierz. Wysiadając z autobusu, na jednym z jeleniogórskich przystanków potknął się i uderzył głową o krawężnik. „Pechowca” do szpitala zabrało pogotowie ratunkowe.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group