Jelenia Góra: Bolesławiec na kolanach

Sobota, 23 stycznia 2010, 15:25
Aktualizacja: Wtorek, 26 stycznia 2010, 11:08
Autor: ahawer
Udanie rozpoczęli rundę rewanżową siatkarze IV–ligowego Kolegium Karkonoskiego Jelenia Góra. Jeleniogórzanie pokonali Top Bolesławiec 3:0.

Był to udany także rewanż za mecz w Bolesławcu, gdzie miejscowi pokonali nasz zespół gładko 3:0. Mecz na wyjeździe był wówczas pierwszym w sezonie i nasi zawodnicy nie byli jeszcze do końca zgrani. Dziś wygraną z podopiecznymi Bogusława Mienculewicza wzięli sobie za sprawę honoru.

Nasz zespół popełnił dziś bardzo mało błędów w zagrywce, przez całe spotkanie utrzymywał przewagę. Szczególnie udany był pierwszy i drugi set, gdzie nie zawodziła obrona w polu. Trzeci set był już bardziej wyrównany, ale skutecznymi blokami jeleniogórzanie odebrali gościom chęć walki i zwyciężyli w całym spotkaniu 3:0.

Cieszę się, że udało się nam zrewanżować za nieudany mecz w Bolesławcu. Wszyscy zagrali poprawnie, za szczególnie dobrą grę, chciałbym wyróżnić Kamila Krężela, który zdobył dziś dla naszej ekipy sporo punktów. – powiedział nam trener siatkarzy AZS KK, Wojciech Lara.

AZS KK Jelenia Góra – TOP Bolesławiec 3:0 (25:14, 25:18, 27:25)

Skład AZS KK: Kacper Dyl, Jerzy Tabaka, Marcin Lara, Jakub Nawrotny, Rafał Stasiak, Marcin Florkowski, Wojciech Zaremba, Przemysław Cisek, Kamil Krężel, Tomasz Piasecki, Tomasz Romańczuk.