Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 4171
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Bój pod siatką

Sobota, 16 grudnia 2006, 0:00
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Bój pod siatką
Fot. KMP
Blisko 50 funkcjonariuszy garnizonu policji jeleniogórskiej 15 grudnia wzięło udział w rozgrywkach piłki siatkowej na sali sportowej Jeleniogórskiego Stowarzyszenia Sportowego „Gwardia”.

Nagrodą dla zwycięskiej drużyny był Puchar Prezesa Jeleniogórskiego Stowarzyszenia Sportowego „Gwardia” i Puchar Prezesa Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA.

W kilkugodzinnych zmaganiach sportowych zagrali reprezentanci sekcji prewencji, policji kryminalnej, Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze, Komisariat II Policji, a także policjanci z Karpacza oraz Kowar. Uczestnicy podzieleni byli na 6 drużyn.

Najlepszą okazała się drużyna policjantów z KP I w Jeleniej Górze, która zdobyła dwa trofea, drugie miejsce zajęła drużyna policjantów kryminalnych, trzecie policjanci z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze, IV – policjanci prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, V – policjanci z Karpacza. Tabelę zamknęli funkcjonariusze z Kowar.

Przegrane drużyny zapowiadają już 15 stycznia 2007 roku rewanż w turnieju piłki koszykowej.

<b> Otwarta Gwardia </b>
Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji (IPA) działa w Jeleniej Górze od 1992 roku. Ma charakter zamknięty i zrzesza tylko i wyłącznie policjantów, emerytów policyjnych oraz funkcjonariuszy Straży Granicznej.
Jeleniogórskie Stowarzyszenie Sportowe Gwardia z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Nowowiejskiej 43 zrzesza zarówno policjantów, emerytów policyjnych, lecz także chętnych mieszkańców Jeleniej Góry.
Obiekt dysponuje bazą noclegową, halą do gier zespołowych i halą do sportów walki, sauną, siłownią, hydromasażem i pełnym wyposażeniem w sprzęt dla różnych dyscyplin sportowych. Z ofert można skorzystać codziennie w godzinach od 8.00-21.30.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
225
Coraz lepiej
24%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
36%
Nie najlepiej
12%
Wciąż fatalnie
28%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group