Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 26 lutego
Imieniny: Aleksandra, Mirosława
Czytających: 10602
Zalogowanych: 46
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Boisko sportowe dla Goduszyna (komunikat)

Wtorek, 4 marca 2014, 8:21
Aktualizacja: 8:22
Autor: UM Jelenia Góra
Jelenia Góra wzbogaci się jeszcze w tym roku o kolejny obiekt sportowo – rekreacyjny. – Ogłosiliśmy właśnie przetarg na budowę boiska wielofunkcyjnego w Goduszynie – powiedział Marcin Zawiła, prezydent Jeleniej Góry.

Ma powstać w Goduszynie boisko o sztucznej nawierzchni, przeznaczone do gry w piłkę ręczną, siatkową i koszykową, a także umożliwiające grę w tenisa.

Teren będzie odwodniony i oświetlony. - Wypełniamy tym samym jedno z ostatnich miejsc w Jeleniej Górze, w którym takich urządzeń nie było. Oczekujemy na oferty firm zainteresowanych udziałem w przetargu do 6 marca, a po zakończeniu wszystkich działań poprzetargowych i uprawomocnieniu się wyników, roboty będą trwały ok. cztery miesiące, więc mam nadzieję, że jeszcze w końcówce wakacji goduszynianie będą mogli z tego obiektu korzystać – stwierdził prezydent.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Co myślisz o imprezach rajdowych w Jeleniej Górze?

Oddanych
głosów
380
Świetny pomysł
38%
Jestem na nie
39%
Jest mi to obojętne
23%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Polacy prawie go nie jedzą… a blokuje raka i cukrzycę
Rozmowy Jelonki
Miliardy dla Polski z SAFE
 
Aktualności
Szachy, brydż, gry i zwierzaki – Mysłakowice Open 2026
 
Aktualności
Turystyczny skandal w Karpaczu – ludzie przewracają się na chodnikach
 
Karkonosze
Niemki utknęły na zamkniętym szlaku
 
112
Kolizja autobusu z osobowką
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group