Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 29 marca
Imieniny: Helmuta, Wiktoryny
Czytających: 15353
Zalogowanych: 85
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Bohater po służbie

Wtorek, 23 lutego 2010, 9:20
Aktualizacja: 9:21
Autor: TEJO
Policjant, który zakończył służbę, wyciągnął z palącego się samochodu pięć osób a następnie po udzieleniu im niezbędnej pomocy przystąpił do gaszenia pojazdu i powiadomił jednostkę policji oraz straż pożarną.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek wieczorem. Policjant po zakończeniu służby, jadąc prywatnym pojazdem, w odległości około kilometra od Lubania, zauważył palący się samochód osobowy, który leżał na poboczu.

– Zatrzymał się i natychmiast przystąpił do akcji ratowniczej, udzielając pomocy uwięzionym w samochodzie pięciu osobom: trzem dorosłym i dwojgu dzieci – informuje asp. sztab. Antoni Owsiak, rzecznik policji zgorzeleckiej.

Poszkodowani zostali wyciągnięci z pojazdu. Po udzieleniu niezbędnej pomocy, funkcjonariusz zaczął gasić palący się samochód i powiadomił jednostkę policji oraz straż pożarną.

Sonda

Jaki sposób robienia zakupów preferujesz?

Oddanych
głosów
397
W Internecie
26%
Stacjonarnie w sklepie
66%
Oglądam/przymierzam w sklepie, a kupuję w Internecie
8%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Co kawa bez cukru robi w Twoim krążeniu każdego dnia?
Rozmowy Jelonki
Po co właściwie zmieniamy czas? Lepszy zimowy czy letni?
 
112
Zderzenie ciężarówki z osobówką. Zginęły 3 osoby!
 
Aktualności
Cieplice zapraszają na Jarmark Safanduły
 
Aktualności
Nasza Kornelia podbija telewizyjne show
 
Aktualności
Parowóz zachwycił Jelenią Górę
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group