Poniedziałek, 22 czerwca
19°C Jelenia Góra
reklamy

Bohater po służbie

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Policjant, który zakończył służbę, wyciągnął z palącego się samochodu pięć osób a następnie po udzieleniu im niezbędnej pomocy przystąpił do gaszenia pojazdu i powiadomił jednostkę policji oraz straż pożarną.

reklamy

Do zdarzenia doszło w miniony piątek wieczorem. Policjant po zakończeniu służby, jadąc prywatnym pojazdem, w odległości około kilometra od Lubania, zauważył palący się samochód osobowy, który leżał na poboczu.

– Zatrzymał się i natychmiast przystąpił do akcji ratowniczej, udzielając pomocy uwięzionym w samochodzie pięciu osobom: trzem dorosłym i dwojgu dzieci – informuje asp. sztab. Antoni Owsiak, rzecznik policji zgorzeleckiej.

Poszkodowani zostali wyciągnięci z pojazdu. Po udzieleniu niezbędnej pomocy, funkcjonariusz zaczął gasić palący się samochód i powiadomił jednostkę policji oraz straż pożarną.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka