Poniedziałek, 21 czerwca
Imieniny: Alicji, Alojzego
Czytających: 2214
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA/ WAŁBRZYCH: Bogusław Kempiński ukarany za cudzy bałagan

Sobota, 29 grudnia 2007, 8:51
Aktualizacja: 9:02
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA/ WAŁBRZYCH: Bogusław Kempiński ukarany za cudzy bałagan
Fot. AGA
Były przedsiębiorca i właściciel firmy Kembud znów ma kłopoty z prawem. Tym razem rzecz tyczy Wałbrzycha, gdzie B. Kempiński miał działki. Musi zapłacić karę, bo ich nie posprzątał. Tyle że od połowy marca działki nie są jego.

Pisze o tym sobotnio–niedzielna Polska Gazeta Wrocławska. Bałagan na działkach Kempińskiego przy ul. Basztowej i Długiej na wałbrzyskiej Piaskowej Górze i Podzamczu zirytował tamtejszych strażników miejskich. Ponieważ – mimo wielokrotnych napomnień – właściciel nie zgłaszał się, przekazali sprawę do sądu. Ten uznał, że jeleniogórzanin musi zapłacić karę.

Sytuacja jest absurdalna, bo – jak podkreśla sam Kempinski – działki nie są jego, bo zostały zlicytowane przez komornika. Wałbrzyska straż miejska ripostuje, że nic o tym nie wie, bo były właściciel nie zawiadomił o rzeczywistym stanie rzeczy.

Sąd zajmie się sprawą jeszcze raz. Teraz ustala, czy i kiedy działka została sprzedana przez komornika. Poszuka też nowego właściciela. Czy B. Kempiński będzie musiał zapłacić za brudy na nie swojej miedzy? Okaże się w styczniu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (26) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group