Piątek, 3 lutego
Imieniny: Błażeja, Oskara
Czytających: 7710
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA/ WAŁBRZYCH: Bogusław Kempiński ukarany za cudzy bałagan

Sobota, 29 grudnia 2007, 8:51
Aktualizacja: 9:02
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA/ WAŁBRZYCH: Bogusław Kempiński ukarany za cudzy bałagan
Fot. AGA
Były przedsiębiorca i właściciel firmy Kembud znów ma kłopoty z prawem. Tym razem rzecz tyczy Wałbrzycha, gdzie B. Kempiński miał działki. Musi zapłacić karę, bo ich nie posprzątał. Tyle że od połowy marca działki nie są jego.

Pisze o tym sobotnio–niedzielna Polska Gazeta Wrocławska. Bałagan na działkach Kempińskiego przy ul. Basztowej i Długiej na wałbrzyskiej Piaskowej Górze i Podzamczu zirytował tamtejszych strażników miejskich. Ponieważ – mimo wielokrotnych napomnień – właściciel nie zgłaszał się, przekazali sprawę do sądu. Ten uznał, że jeleniogórzanin musi zapłacić karę.

Sytuacja jest absurdalna, bo – jak podkreśla sam Kempinski – działki nie są jego, bo zostały zlicytowane przez komornika. Wałbrzyska straż miejska ripostuje, że nic o tym nie wie, bo były właściciel nie zawiadomił o rzeczywistym stanie rzeczy.

Sąd zajmie się sprawą jeszcze raz. Teraz ustala, czy i kiedy działka została sprzedana przez komornika. Poszuka też nowego właściciela. Czy B. Kempiński będzie musiał zapłacić za brudy na nie swojej miedzy? Okaże się w styczniu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (26)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1162
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group