Bogacka bez drugiego olimpijskiego krążka

Wiadomości: Londyn
Niedziela, 5 sierpnia 2012, 9:45
Aktualizacja: 9:46
Nie udało się pochodzącej z Jeleniej Góry Sylwii Bogackiej wywalczyć drugiego medalu podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Polka zajęła czwartą lokatę w finale w strzeleckiej konkurencji karabinu trzy postawy na 50m.

Najlepsza okazała się Amerykanka Jamie Lynn Gray, która pobiła ponadto rekord olimpijski ustanowiony w 1996 roku przez Renatę Mauer-Różańską. Drugą pozycję wywalczyła Serbka Ivana Maksimovic, a trzecia była Czeszka Adela Sykorova, do której Bogacka straciła zaledwie 1,1pkt.