Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 7187
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: „Bóg mordu” na weekend w Norwidzie

Piątek, 2 listopada 2012, 10:39
Aktualizacja: 12:05
Autor: red
Jelenia Góra: „Bóg mordu” na weekend w Norwidzie
Fot. Archiwum Teatru
Teatr im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze zaprasza w sobotę i niedzielę (3–4 listopada) o godz. 19.00 na spektakl „Bóg mordu” Yasminy Rezy w reżyserii Bogdana Kocy. Na każde z tych przedstawień mamy po jednej, podwójnej wejściówce – do odbioru w kasie teatru na hasło „Jelonka.com”, na godzinę przed spektaklem, czyli od godz. 18.00.

Sztuka została w 2009 roku uhonorowana prestiżową nagrodą imienia Laurence'a Oliviera za najlepszą komedię roku. W tym samym roku londyńskie przedstawienie „Bóg mordu” otrzymało również Tony Awards za najlepszą reżyserię  i za najlepszą rolę kobiecą. 
 
 Jest to historia dwóch małżeństw, które spotykają się, by przedyskutować zdarzenie dotyczące ich synów. Spotkanie, odbywające się początkowo w niezwykle spokojnej atmosferze, z czasem przeradza się w totalny chaos, wyzwalając w rodzicach chłopców niekontrolowane emocje i ujawniając ich prawdziwe, skrywane dotąd pod płaszczykiem obowiązujących konwenansów, oblicza. Cała czwórka angażuje się w nieracjonalną awanturę.
 
W jeleniogórskiej realizacji występują: Elwira Hamerska-Kijańska, Małgorzata Osiej – Gadzina, Jarosław Góral, Piotr Konieczyński.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group