Niedziela, 28 czerwca
34°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Bobslejowa czwórka czternasta po dwóch ślizgach

Audio

Czytaj na głos

Autor: arec 1 min czytania

Bobslejowa czwórka z Pawłem Mrozem i Dawidem Kupczykiem, zawodnikami Śnieżki Karpacz, zajmuje po dwóch ślizgach 14 miejsce w olimpijskiej rywalizacji na torze w Whistler.

Bobslejowa czwórka z Pawłem Mrozem i Dawidem Kupczykiem w składzie po dwóch ślizgach zajmuje 14 miejsce. Po pierwszym przejeździe nasi olimpijczycy uzyskali czas 51.94 s i byli na miejscu 16. Drugi ślizg był lepszy dzięki czemu Polacy z łącznym czasem 1:43.90 min. awansowali o dwa oczka. Obecnie polscy bobsleiści tracą do prowadzących amerykanów 2.15 s. Kolejne ślizgi odbędą się o 22.00 i 23.15.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka