Poniedziałek, 22 czerwca
21°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Bobslejowa czwórka czternasta po dwóch ślizgach

Audio

Czytaj na głos

Autor: arec 1 min czytania

Bobslejowa czwórka z Pawłem Mrozem i Dawidem Kupczykiem, zawodnikami Śnieżki Karpacz, zajmuje po dwóch ślizgach 14 miejsce w olimpijskiej rywalizacji na torze w Whistler.

reklamy

Bobslejowa czwórka z Pawłem Mrozem i Dawidem Kupczykiem w składzie po dwóch ślizgach zajmuje 14 miejsce. Po pierwszym przejeździe nasi olimpijczycy uzyskali czas 51.94 s i byli na miejscu 16. Drugi ślizg był lepszy dzięki czemu Polacy z łącznym czasem 1:43.90 min. awansowali o dwa oczka. Obecnie polscy bobsleiści tracą do prowadzących amerykanów 2.15 s. Kolejne ślizgi odbędą się o 22.00 i 23.15.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka