Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 8051
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Bo na piechotę chodzić nie będzie!

Sobota, 4 września 2010, 11:03
Aktualizacja: 11:03
Autor: KMP
Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o trzykrotne naruszenie zakazu sądowego oraz jazdę bez uprawnień. Wcześniej został ukarany za jazdę po alkoholu. Kierowca powiedział policjantom, że samochód ma po to, aby z niego korzystać, a na piechotę chodzić nie zamierza.

Kierujący (24 lata) został zatrzymany w miniony czwartek przez policjantów do kontroli drogowej dwukrotnie. Pierwszy raz na ulicy Wolności w Jeleniej Górze około godziny 6.50 , a za drugi raz o godzinie 16.00 na ulicy Wyczółkowskiego .

Mężczyzna zlekceważył podwójny wyrok sądowy, zakazujący mu kierowanie pojazdem do 25.06.2012 roku. Pierwszy zakaz dostał za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Drugi raz za jazdę po pijanemu i za naruszenie zakazu został zatrzymany 22 sierpnia 2010 roku. Wówczas badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało 1,4 promila.

Mężczyzna w trakcie czynności oświadczył, że nie będzie chodził na piechotę, a samochód ma po to, aby jeździć. Policjanci zabezpieczyli jego auto na poczet przyszłych kar grzywny. Teraz za lekceważenie wyroku sądowego grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności i utrata prawa jazdy na kilka lat – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (21)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group