Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 7153
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Błotny prolog zapowiedzią emocji

Piątek, 4 lipca 2014, 8:38
Aktualizacja: Sobota, 5 lipca 2014, 8:28
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia  Góra: Błotny prolog zapowiedzią emocji
Fot. Tomasz Raczyński
Już dziś (4.07) oficjalnie wystartuje Mud Party – impreza dla "twardzieli" w terenówkach i quadach. Nie zabraknie emocji, błota czy ekstremalnych przepraw przez rzeki i chaszcze. Oficjalnie rozpoczęcie off–roadowego rajdu o godz. 9:00 na Placu Ratuszowym.

- Czeka nas ciężki 4-dniowy off-roadowy weekend. Ludzie, którzy tu przyjechali nie mają pojęcia co dla nich przygotowaliśmy, a będzie naprawdę grubo. Strome skały, strome zjazdy, trawersy, głębokie błoto - mają wszystko to, czego jeszcze nie widzieli - powiedział organizator imprezy, Andrzej Wójcik z Jeep-surviwal.

Pierwszym odcinkiem specjalnym będzie Góra Szybowcowa, następnie Rakownica, odstojniki Celwiskozy, a potem poligon, kopalnia w Karpnikach i powrót na poligon.

To druga edycja Mud Party, pierwsza odbyła się w Nałęczowie (woj. lubelskie). Dlaczego wybór padł na Jelenią Górę?
- Byłem tutaj dwa lata temu, teren mi się strasznie spodobał i wiedziałem, że impreza off-road'owa tutaj to będzie górna półka. Cieszymy się, że mogliśmy tak fajnie współpracować z władzami miasta. Dzięki prezydentowi Jeleniej Góry i wszystkim urzędom udało nam zorganizować coś tak fajnego dla wszystkich fanatyków off-road'u- dodał Andrzej Wójcik.

W sobotę ok. godz. 21:00 zagra zespół Weekend (stadion przy ul. Lubańskiej, gdzie znajduje się baza zawodów). W niedzielę, 6. lipca na stadionie czeka nas piknik rodzinny z wesołym miasteczkiem, grami i zabawami.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group