Czwartek, 25 lutego
Imieniny: Cezarego, Wiktora
Czytających: 8037
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Blisko stu biegaczy stanęło na starcie Crossu Cieplickiego 2011

Środa, 4 maja 2011, 16:08
Aktualizacja: 16:20
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Blisko stu biegaczy stanęło na starcie Crossu Cieplickiego 2011
Fot. archiwum
Przy pięknej pogodzie, a trasie prowadzącej wokół stadionu MOS–u przy ul. Lubańskiej odbył się 1 maja XXII Ogólnopolski Bieg Przełajowy – Cross Cieplicki 2011. Organizatorem biegu było Ognisko TKKF „Orle” Cieplice.

Wyniki

Bieg dzieci

Dystans 400m

Klasyfikacja dziewcząt
1.Dominika Kluczewska 2'20 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
2.Klaudia Dusznik 2'37 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
3.Julia Sondej 2'42 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
4.Martyna Morman 2'51 - Jelenia Góra
5.Nikola Garlińska 3'00 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
6.Wiktoria Łączna 3'03 - Jelenia Góra
7.Aleksandra Podrecka 3'46 - Jelenia Góra

Klasyfikacja chłopców
1.Klaudiusz Bukraba 2'11 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
2.Eliasz Garliński 2'13 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
3.Rafał Kwiatkowski 2'18 - Jelenia Góra
4.Tomasz Napora 2'20 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
5.Olaf Olszewski 2'38 - Jelenia Góra
6.Oskar Murzyn 2'44 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
7.Mateusz Berej 3'00 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
8.Kamil Piwowar 3'02 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

Dystans 800 m

Klasyfikacja dziewcząt
1.Lidia Hamkało 2'39 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
2.Natalia Garlińska 2'41 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
3.Martyna Rzepka 2'46 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
4.Natalia Hutnik 2'51 - Jelenia Góra
5.Sandra Berej 3'02 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
6.Wikoria Jędruch 3'04 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
7.Weronika Marchewka 3'06 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

Klasyfikacja chłopców
1.Michal Krzysztofiak 2'11 -.SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
2.Piotr Bryczkowski 2'22 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
3.Łukasz Łukomski 2'31 - Mysłakowice
4.Michał Skowron 2'37 - UKN “15”Jelenia Góra
5.Dominik Garliński 2'46 - SKS „BIEGACZ” Siedleęcin
6.Dawid Rzepka 2'55 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
7.Dominik Kużmiński 3'36 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

Za szczególny wkład w rozwijanie i propagowanie biegania wśród młodzieży Szkoła Podstawowa im Nauczycieli Tajnego Nauczania w Siedlęcinie otrzymała nagrodę specjalną - sprzęt sportowy. Nagrodę odebrał nauczyciel wychowanie fizycznego Andrzej Zaremba.

Dystans 1260 m

Klasyfikacja chłopców
1.Paweł Grecki 6'47 - Jelenia Góra
2.Mateusz Dziurkowski 6'49 - Lubomierz
3.Dawid Łączny 6'53 - Jelenia Góra

Bieg główny – dystans 10 000m

Klasyfikacja ogólna kobiet
1.Anna Ficner - 36'43 K17 - 1 - Złotoryja
2.Dorota Przybysz - 40'06 K35 - 1 - Grodzisk Wlkp.
3.Marta Witke - 45'11 K17 - 2 - Karpacz
4.Ewa Szmel - 49'18 K35 - 2 - Piechowice
5.Anna Łacwik - 51'36 K17 - 3 - Jelenia Góra
6.Bogumiła Graczyk - 54'46 K59 – 1 - Kowary
7.Sylwia Borodyn - 59'07 K17 – 4 - Piechowice
8.Krystyna Turowska - 1”01'08 K59 - 2 - Jelenia Góra
9.Genowefa Nowakowska - 1”02'28 K59 - 3 - Jelenia Góra
10.Magdalena Mossakowska - 1”05'21 K35 - 3 - Jelenia Góra

Klasyfikacja ogólna mężczyzn
1.Dariusz Kruczkowski 32'37 M30-1 - Szklarska Poręba
2. Robert Świecak 32'58 M30-2 - Miastków
3. Maciej Dawidziuk 33'12 M30-3 - Proboszczów
4. Tomasz Kwiatkowski 33'52 M17-1 - Jelenia Góra
5. Józef Nadolny 34'09 M50-1 - Głogów
6. Artur Gawroński 34'19 M40-1 - Kamienna Góra
7. Jakub Kulesza 34'58 M30-4 - Jelenia Góra
8. Mariusz Kwiatkowski 35'15 M50-2 - Jelenia Góra
9. Piotr Skowron 36'21 M17-2 - Jelenia Góra
10. Miłosz Masalski 36'29 M17-3 Jelenia Góra
11. Michał Nowak 36'37 M17-4 - Jelenia Gora
12. Jan Becelewski 37'25 M50-3 - Głogów
13. Adam Studniarek 37'47 M17-5 - Jeżów Sudecki
14. Stanisław Jaworski 38'42 M40-2 - Wągrodno
15. Zbigniew Kogut 40'14 M50-4 - Jelenia Góra
16. Mieczysław Wróblewski 40'58 M50-5 - Wrocław
17. Dariusz Cierzniewski 41'10 M40-3 - Legnica
18. Jerzy Dygdaj 41'25 M60-1 - Legnica
19. Mirosław Szaniewski 41'38 M30-5 - Jelenia Góra
20. Paweł Hawrylewicz 41'39 M30-6 - Wrocław
21. Jacek Orlikowski 41'58 M30-7 - Poznań
22. Szymon Piędel 42'07 M30-8 - Złotoryja
23. Zbigniew Pleśniarski 42'16 M50-6 - Karpacz
24. Mirosław Górnicki 43'05 M60-2 - Jelenia Góra
25. Seweryn Świerk 43'11 M30-9 - Janowice Wielkie
26. Andrzej Rutkowski 43'54 M60-3 - Jelenia Góra
27. Wiesław Dul 44'12 M50-7 - Jelenia Góra
28. Ryszard Gil 44'12 M30-10 - Jelenia Góra
29. Kazimierz Wojtasik 44'51 M60-4 - Jelenia Góra
30. Krzysztof Olszewski 45'22 M40-4 - Jelenia Góra
31. Maciej Łączny 46'17 M30-11 - Jelenia Góra
32. Jacek Biełajew 46'34 M30-12 - Jelenia Góra
33. Edward Kościuk 46'39 M70-1 - Kamienna Góra
34. Jan Kruszewski 47'06 M60-5 - Świerzawa
35. Krzysztof Studniarek 47'06 M17-6 - Jeżów Sudecki
36. Leszek Dacewicz 47'36 M70-2 - Jelenia Góra
37. Adam Telega 47'38 M30-13 - Jelenia Góra
38. Mateusz Matusiak 48'28 M17-7 - Piechowice
39. Czesław Tarłowski 48'47 M70-3 - Jelenia Góra
40. Robert Rzemiński 50'14 M40-5 - Jelenia Góra
41. Łukasz Kurka 54'28 M50-8 - Jelenia Góra
42. Wojciech Ćwiąkała 59'08 M40-6 - Jelenia Góra
43. Józef Pitek 1'13,15 M50-9 - Jeżów Sudecki

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group