Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 10242
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Błędy, za które przepraszam

Środa, 22 listopada 2006, 0:00
Autor: Łukasz Stawski
W mojej informacji o wynikach trzeciej kolejki halowej piłki nożnej organizowanej przez Międzyszkolny Ośrodek Sportu zdarzyły mi się dwa błędy.

Otóż trzy bramki dla drużyny Pre-Fabrykat strzelił Mariusz Sielach a nie Sielewicz, natomiast dwa gole dla Kry Cha zdobył Maciej Wojtas a nie Arkadiusz Gawlik.

Zainteresowanych przepraszam za to. Pomyłki nie wynikały ze złej woli i lenistwa, tylko z pośpiechu. Postąpiłem tak, jak w komentarzu pod tą informacją życzył sobie - Romek, który miał pretensje o to, że relacje z futsalu są zbyt późno na Portalu Jelonka.com. Były więc przekazane do publikacji szybko, ale z błędami. Pośpiech rodzi pomyłki, a ponadto nie robi błędów ten, który nic nie robi.

Podobne były przyczyny innych błędów, które popełniłem w zajawce przed meczem AZS Kolegium Karkonoskie z Cukierkami Brzeg, gdzie podałem niewłaściwe imiona lub nazwiska zawodniczek z Brzegu: Anny Marczewskiej i Agnieszki Makowskiej, a Małgorzata Babicka ma 21 lat, o dwa więcej niż podałem i ma wzrostu 187 cm.

Ponadto nie ustrzegłem się przed pomyłkami w relacji z meczu MKS PR II Finepharm z AZS Kusy Kraków. Otóż w tym spotkaniu nie grała Małgorzata Tajerle (leczy kontuzję) a Małgorzata Buklarewicz i to ona zdobyła 6 bramek dla jeleniogórskiego zespołu.
Jest mi przykro, że zdarzyły się z mojej winy takie błędy i jeszcze raz za to przepraszam, jednocześnie dziękuję za to autorom komentarzy, że natychmiast błędy takie wychwytują. Takich więcej nie będzie. Przynajmniej będę się o to starał.

Autorowi uszczypliwej uwagi podpisanej - Wicek 31 - proponuję, by napisał relację z wystawy znaczków i dał do publikacji jakiejkolwiek gazecie. Jeśli mu się to uda, zarobi parę groszy. Jeśli nie, przekona się jaki to „łatwy chleb” - dziennikarstwo.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1259
Tak
26%
Nie
67%
Nie wiem
8%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group