Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny
Czytających: 4826
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Biuro Wspólnego Miasta z końcem września

Piątek, 8 lipca 2011, 8:55
Aktualizacja: 8:56
Autor: Angela
Po przegranych wyborach prezydenckich przez szefa Wspólnego Miasta, Robert Prystrom zapowiedział zmiany w sposobie funkcjonowania stowarzyszenia. Jedną z nich miała być zmiana siedziby. Mieszkańcy pytają więc kiedy i gdzie zostanie ona otwarta?

Drzwi poprzedniej siedziby Stowarzyszenia Wspólne Miasto zostały zamknięte w lutym br. Wówczas padła deklaracja, że niebawem otwarte zostanie nowe lokum stowarzyszenia. Dotychczas go jednak nie otwarto.

- Obecnie jesteśmy w trakcie rozmów z trzema właścicielami lokali, w których nasze stowarzyszenie mogłoby funkcjonować. Jeszcze nie wiemy, w którym z nich będzie się mieściła nasza siedziba, ale wszystkie obiekty są w centrum miasta i mają około 25 m kw. Myślę, że nasze rozmowy powinny się niebawem zakończyć i nowa siedziba zostanie otwarta z końcem września br. Przed otwarciem będziemy musieli przeprowadzić remonty w tych pomieszczeniach - mówi Robert Prystrom, szef Wspólnego Miasta.
Szef Wspólnego Miasta podkreśla jednak, że mimo braku lokalu, stowarzyszenie cały czas działa. Mieszkańcy mogą kontaktować się z członkami Wspólnego Miasta telefonicznie i e- mailowo.

Stowarzyszenie działa w Jeleniej Górze od 2002 roku. Przez ostatnie osiem lat prowadziło przy ul. Marii Konopnickiej w Jeleniej Górze biuro porad obywatelskich wraz ze spotkaniami z prawnikiem i innymi specjalistami.
Zgodnie z zapowiedziami w nowej siedzibie nie będzie już dyżurów ani biura porad obywatelskich. Stowarzyszenie chce działać w sposób innowacyjny i kreatywny, a nie jak dotychczas, interwencyjny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (23) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group