Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 8042
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Bitwa o głosy przed wyborami

Wtorek, 9 października 2007, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 9 października 2007, 6:41
Autor: Angela
Jelenia Góra: Bitwa o głosy przed wyborami
Fot. Archiwum
Kandydaci do parlamentu oko w oko z mieszkańcami.

Chcesz dowiedzieć się, co sobą przedstawia osoba, która zamierza reprezentować Ziemię Jeleniogórską w parlamencie kolejnej kadencji? Przyjdź na spotkanie w piątek, 12 października.

Jeleniogórskie organizacje pozarządowe we współpracy z Fundacją im. Stefana Batorego, Stowarzyszeniem Szkoły Liderów, działające w ramach akcji „, Masz głos, masz wybór” zapraszają wszystkich zainteresowanych do udziału w debacie przedwyborczej.

Wydarzenie zaplanowano na 12 października (piątek) w godz. 16 – 18 w Jeleniogórskim Centrum Kultury przy ulicy Bankowej. Kandydaci do obu izb parlamentu z okręgu legnicko-jeleniogórskiego będą mogli przedstawić swoje programy wyborcze.

Każdy z ubiegających się o fotel posła lub senatora będzie mógł w piątek zaprezentować swoje wyborcze plany ze szczególnym uwzględnieniem problematyki ziemi jeleniogórskiej.

Sygnatariusze akcji „Masz głos masz wybór” przeprowadzali takie debaty w trakcie ostatnich wyborów samorządowych. Chcą przez to zachęcić ludzi do wzięcia udziału w wyborach miedzy innymi przez bliższe poznanie kandydatów na posłów i senatorów RP.

Zainteresowani mogą także zadawać kandydatom pytania za naszym pośrednictwem w nadziei, że otrzymają odpowiedź od osób startujących w wyborach. Zapraszamy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group