Piątek, 30 lipca
Imieniny: Julity, Piotra
Czytających: 6626
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Bilans akcji „Bezpieczny weekend”

Poniedziałek, 30 maja 2016, 15:12
Aktualizacja: 15:14
Autor: 112
Region: Bilans akcji „Bezpieczny weekend”
Fot. Archiwum
Długi weekend na drogach Kotliny Jeleniogórskiej minął spokojnie. Policja nie odnotowała żadnego wypadku drogowego. W naszym regionie doszło do 23 kolizji, policjanci ukarali 265 kierowców za różne wykroczenia drogowe, zatrzymali 39 dowodów rejestracyjnych i 10 nietrzeźwych kierujących.

Od 25 do 29 maja na drogach regionu jeleniogórskiego panował duży ruch. W całym regionie doszło do 23 zdarzeń drogowych, których najczęstszą przyczyną była nadmierna prędkość, nieudzielenie pierwszeństwa oraz najechanie na tył.

Nad bezpieczeństwem mieszkańców kotliny oraz turystów, którzy w tych dniach odwiedzili ziemię jeleniogórską czuwali zarówno policjanci Wydziału Ruchu Drogowego, jak również policjanci prewencji. Funkcjonariusze ukarali 265 kierowców za różne wykroczenia drogowe, głównie za przekroczenie dozwolonej prędkości, w tym czterech kierowców za przekroczenie prędkości o co najmniej 51 km na ul. Wolności w Jeleniej Górze, ponadto za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa i nie stosowanie się do sygnalizacji świetlnej.

Zatrzymali do kontroli drogowej dziesięciu nietrzeźwych kierujących, z których każdy stanowił poważne zagrożenie bezpieczeństwa dla innych uczestników ruchu drogowego oraz zatrzymali 39 dowodów rejestracyjnych za usterki techniczne.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group