Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 10701
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kraków: Bike Maraton w Krakowie.

Niedziela, 1 sierpnia 2010, 21:08
Aktualizacja: 21:13
Autor: rakuu
Kraków: Bike Maraton w Krakowie.
Fot. organizator
Dzisiaj dobyły się zorganizowane w ramach cyklu Bike Maraton V Otwarte Mistrzostwa Miasta Kraków. Rywalizacja zawodników odbywała się na 3 dystansach (Giga – 83 km. Mega – 61 km. Mini – 23 km.)

Z bardzo dobrej strony pokazali się zawodnicy z Jeleniej Góry i regionu.

Najdłuższy dystans zawodów na 7 miejscu w klasyfikacji generalnej i pierwszym w kategorii M5 ukończył Stanisław Werda (ESKA XENOFIT TEAM) a na 22 miejscu (8 miejsce w kategorii M2) został sklasyfikowany Tomasz Duszyński (MTB VOTUM TEAM WROCŁAW).

Na trasie o dłogości 61 kilometrów 15 miejsce (4 miejsce w kategorii M3) zajął Grzegorz Czech (FUJIFILM PRO).

Na najlicznej obsadzonym dystansie MINI zwyciężył piechowiczanin Mateusz Kaciłowicz (Team Podgórzyn). Piotr Karmelita (VIKING SPORT KOWARY) z Jeleniej Góry osiągnął metę na 6 miejscu (1 miejsce w kategorii M3). Kolejno na 15 i 16 miejscu (6 i 7 miejsce w kategorii M3) ukończyli wyścig jeleniogórzanie Grzegorz Walczak i Krzysztof Berczuk, obaj z grupy kolarskiej FORMICKI-BIKE.

Następna eliminacja Bike Maratonu odbędzie się już 7 sierpnia w Świeradowie Zdroju.

Kompletne wyniki dostępne są na stronie organizatora: www.bikemaraton.com

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
539
Pod domem/blokiem na parkingu
57%
W garażu
34%
W inny sposób
9%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Ta pozycja snu niszczy kręgosłup, a większość śpi tak codziennie
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Ciekawe historie i inne opowieści
Odczarować śmierć
 
Ciekawe historie i inne opowieści
Zamiłowanie do militariów przekazał mi ojciec
 
Aktualności
Zaklęcie "Żabek" rozświetliło miejską choinkę
 
Aktualności
Spotkanie z dyrektorem KPN w Sobieszowie
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group