Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 9055
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Big Cyc gwiazdą na Juwenalia

Czwartek, 29 kwietnia 2010, 8:26
Aktualizacja: Piątek, 21 maja 2010, 14:12
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Big Cyc gwiazdą na Juwenalia
Fot. TEJO
Koncerty i cykl imprez towarzyszących, zarówno sportowych jak i kulturalnych – takie są ramowe założenia tegorocznego wielkiego święta studentów, czyli Juwenaliów 2010.

Imprezę zaplanowano później niż zazwyczaj: 27 maja. Cel – integracja środowiska akademickiego oraz rozrywka dla wszystkich mieszkańców miasta. Szczegółowego planu jeszcze nie znamy, bo studenci szukają – póki co – wspierających imprezę sponsorów.

Areną Juwenaliów będzie – jak w ubiegłym roku – plac Ratuszowy. Zaplanowano występy taneczne, pokaz tańca walki capoeira, występ studenckiego kabaretu ADecHaDe, koncert lokalnych zespołów oraz gwiazdy wieczoru: popularnej grupy Big Cyc. Odbędą się także potyczki sportowe między studentami trzech największych uczelni w Jeleniej Górze: Uniwersytetu Ekonomicznego, Kolegium Karkonoskiego i Politechniki Wrocławskiej.

Organizatorzy, Michał Raźny, Artur Niemirski i Mateusz Michalak, proszą zainteresowane wsparciem podmioty o kontakt: cs.loonstar@gmail.com.

Juwenalia już na stałe wpisały się w repertuar imprez w mieście. Jednak do historii przeszła ich edycja sprzed dwóch lat, kiedy to – z powodu ekscesów pijanego wandala na placu Ratuszowym przedłużono koncert gwiazdy. Spotkało się to z protestem mieszkańców placu Ratuszowego, którzy zarzucili organizatorom zakłócenie ciszy nocnej. Sprawa znalazła finał w sądzie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (34)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group