Piątek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 8517
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Komarno: Biesiada seniorów

Wtorek, 9 lipca 2019, 6:10
Aktualizacja: Środa, 10 lipca 2019, 6:27
Autor: WAC
Komarno: Biesiada seniorów
Fot. użyczone
Dzięki projektowi „Seniorze, dołącz do nas!" realizowanemu od marca w gminie Janowice Wielkie przez Stowarzyszenie Góry Szalonych Możliwości, systematycznie trwa integracja oraz edukacja starszych mieszkańców.

Po inauguracyjnej zabawie w Trzcińsku, odbyły się kolejne działania, m.in.: szkolenia z zakresu obsługi telefonu komórkowego, karaoke, międzypokoleniowe warsztaty kulinarne, spotkanie z policjantami poświęcone bezpieczeństwu seniorów, międzypokoleniowe opowieści na temat dawnych zabaw.

Działania edukacyjne przeplatane są imprezami integracyjnymi, w których ważną rolę odgrywa wspólne muzykowanie. Ostatnie wakacyjne biesiadowanie odbyło się w sobotę (6.07) w plenerowej scenerii w Komarnie z udziałem zespołu Rudawianie pod kierunkiem Artura Nowaka oraz grającego na gitarze Andrzeja Dudziaka.

Czterogodzinne biesiadowanie pod wiatą oraz przy ognisku na sołeckim terenie rekreacyjnym było kolejną doskonała okazją do wzajemnego poznawania się seniorów, do rozmów, podejmowania tematu dalszej współpracy - mówi Krystyna Pisarska ze Stowarzyszenia Góry Szalonych Możliwości. - Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do udanej imprezy w Komarnie: Arturowi Nowakowi, Andrzejowi Dudziakowi i zespołowi Rudawianie za oprawę muzyczną, sołtys Komarna Edycie Michoń oraz Grażynie Sobierajskiej  i Karolinie Heromińskiej za pomoc organizacyjną, pyszne ciasta i sałatki.

Informacje nt. udziału w projekcie, dowozu i innych szczegółów można uzyskać pod numerem tel. 661 172 475.

Projekt „Seniorze, dołącz do nas!" jest realizowany przez Stowarzyszenie Góry Szalonych Możliwości z Janowic Wielkich, finansowany ze środków Województwa Dolnośląskiego w ramach programu na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.

Twoja reakcja na artykuł?

17
74%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
4%
Smuci
0
0%
Złości
5
22%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz
komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group