Niedziela, 28 czerwca
37°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Biegowa euforia

Audio

Czytaj na głos

Autor: Przemek Kaczałko 1 min czytania

Na terenie Cieplic i gminy Podgórzyn odbyła się IX edycja Półmaratonu i Jeleniogórskiej Dziesiątki, które zgromadziły na starcie 561 zawodników i zawodniczek. Malownicza trasa wynagradzała biegaczom zmęczenie.

Na dystansie nieco ponad 21 km najlepszy był Sebastian Gołębiewski, który zameldował się na mecie z czasem 1:16:13. Drugi był Łukasz Garliński (1:17:06), a trzeci Marcin Rabenda (1:19:53). W rywalizacji kobiet zwyciężyła Ewa Łukasiewicz (1:35:20), druga była Agnieszka Sulma (1:38:23), a trzecia Joanna Tereszkiewicz (1:38;31).

Z kolei na dystansie 10 km wygrał jeleniogórzanin – Krzysztof Tschirch (czas: 32:33), który o 5 sekund wyprzedził Adama Putyrę, a na najniższym stopniu podium stanął Jakub Kulesza (34:41). Wśród pań najlepsza była Anna Zajączkowska (38:42), drugie miejsce zajęła Katarzyna Choma (41:20), a trzecie – Ewa Drozdowska (43:54).

Uczestnicy zgodnie cieszyli się, że po długiej przerwie wracają imprezy biegowe.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka