Niedziela, 28 czerwca
37°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

„Biegam bo lubię” pod Szrenicą

Audio

Czytaj na głos

Autor: red. 1 min czytania

Akcja pod patronatem Radiowej Trójki dotarła do Szklarskiej Poręby. Już 7 kwietnia o godz. 9:30 na stadionie "Maraton" odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu „Biegam bo lubię”.

Akcja, której hasłem przewodnim jest "zarażamy bieganiem", rozpoczęła się 2 lata temu. Najpierw uczestniczyły w niej 4 miasta, teraz jest już ich ponad 30. Dzięki tej akcji będzie można spotkać się co tydzień z trenerem i innymi biegaczami, którzy wprowadzą w tajniki biegania każdego nowo przybyłego. W Szklarskiej Porębie treningi odbywać się będą pod okiem Marka Deputata. Dostosowane one zostaną do potrzeb i poziomu ich uczestników.

(UM Szklarska Poręba)

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka