Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 9984
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Bieg Piastów pod opieką policji

Piątek, 3 marca 2017, 14:58
Aktualizacja: 15:01
Autor: 112
Region: Bieg Piastów pod opieką policji
Fot. Archiwum
Dzisiaj (3.03) rozpoczął się na Polanie Jakuszyckiej Bieg Piastów i potrwa do niedzieli. Jeleniogórscy policjanci w tych dniach będą czuwać na bezpieczeństwem uczestników i kibiców.

- Podstawowym zadaniem sił policyjnych jest utrzymanie przejezdności drogi w kierunku Czech, zwłaszcza odcinek od Szklarskiej Poręby do Jakuszyc, gdzie są ustawione stałe posterunki oraz patrole drogówki. Uczestnicy biegu, jak i kibice, którzy przyjadą własnymi środkami transportu kierowani będą na wyznaczone przez organizatora miejsca parkingowe – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

- Prosimy o to, aby parkować w sposób umożliwiający zaparkowanie innym pojazdom. Apelujemy w miarę możliwości o korzystanie z komunikacji zbiorowej, bowiem liczba miejsc parkingowych jest ograniczona. Zwracamy również uwagę na fakt, że osoby, które chcą zdążyć na rozpoczęcie imprezy powinni wyjechać wcześniej, gdyż w godzinach od 9.00 do 10.00 w sobotę i w niedzielę mogą tworzyć się korki, co spowoduje wydłużenie dojazdu na Polanę Jakuszycką – apeluje podinsp. E. Bagrowska.

- Prosimy o bezwzględne stosowanie się do poleceń policjantów. Pojazdy pozostawione na drodze w sposób nieprzemyślany i zagrażający bezpieczeństwu będą usuwane na koszt właścicieli. Przypominany również, aby nie pozostawiać w autach w widocznym miejscu wartościowych przedmiotów, gdyż mogą być one przyczyną włamania – dodaje rzeczniczka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group