Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 24 marca
Imieniny: Katarzyny, Marka
Czytających: 19129
Zalogowanych: 101
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Biedronka prawie jak stonka

Piątek, 24 października 2008, 15:05
Aktualizacja: 19:35
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Biedronka prawie jak stonka
Fot. TEJO
Rozwija się w Jeleniej Górze portugalska sieć handlowa. Przejmie wkrótce popularny pawilon handlowy przy ulicy Wolności. Latem otwarto spory market Biedronki w Cieplicach.

Od dłuższego czasu przy pawilonie dyskontu spożywczego Plus wisiało ogłoszenie o wyprzedaży towaru przed likwidacją placówki. Klienci mogli niektóre produkty kupić nawet za pół ceny. Wielu upatrywało w tym chwytu reklamowego.

Nie była to jednak reklama. Plus, który powstał w 2003 roku, został przejęty przez Biedronkę. To kolejny z kilku już sklepów tej sieci w Jeleniej Górze.

Pawilon to zwykły „blaszak” postawiony w drugiej połowie lat 70. XX wieku w technologii opracowanej jeszcze w Niemieckiej Republice Demokratycznej. Działał tam przez długie lata sklep PSS Społem. Później – również dość długo – placówka stała opustoszała i niszczała. Kilka lat temu wyremontowano ją i urządzono w środku dyskont spożywczy, który szybko stał się popularnym miejscem zakupów wielu jeleniogórzan.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Jaki sposób robienia zakupów preferujesz?

Oddanych
głosów
96
W Internecie
27%
Stacjonarnie w sklepie
67%
Oglądam/przymierzam w sklepie, a kupuję w Internecie
6%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Najpiękniejsze miasta w górach, jesteśmy i my...
Rozmowy Jelonki
Amory u kotów inaczej niż u człowieka, tylko w ciągu dnia
 
Sudeckie hotele i schroniska PTTK
W piątek otwarcie schroniska "Nad Łomniczką"
 
Jelenia Góra - KARR
IV Dolnośląskie Forum Gospodarcze
 
Karkonoski Park Narodowy
Ratują żaby, chronią naturę. Rusza wiosenna Akcja Żaba
 
Pieniądze
Nowa platforma dla firm z Karkonoszy
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group