Piątek, 17 września
Imieniny: Justyny, Franciszka, Roberta
Czytających: 2569
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Biało–niebieskie kwiatki z okazji Walentynek

Sobota, 14 lutego 2015, 19:02
Aktualizacja: Poniedziałek, 16 lutego 2015, 12:02
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Biało–niebieskie kwiatki z okazji Walentynek
Fot. Tomasz Raczyński
Wczoraj (14.02) ulicami Jeleniej Góry przeszli piłkarze miejscowych Karkonoszy, którzy obdarowywali panie kwiatami w barwach klubu ze Złotniczej. To kolejna inicjatywa mająca na celu przyciągnięcie kibiców na stadion poprzez promocję.

- To jedna z wielu akcji, które mają na celu promocję klubu i integrację ze społecznością lokalną. Chcemy w ten sposób zachęcić ludzi, którzy nie zawsze interesują się piłką nożną do tego, żeby sympatyzowali z klubem. Pracujemy nad pozytywnym wizerunkiem w mieście - wyznał prezes MKS Karkonosze Tomasz Kowalczyk.

Na ulicach Jeleniej Góry przechodnie płci pięknej otrzymywali kwiatki od trzech piłkarzy III-ligowych Karkonoszy: Tomasza Palimąki, Sylwestra Wersockiego oraz Szymona Statkowskiego.
- Reakcje były pozytywne. Na pewno panie były zaskoczone, bo nie codziennie mogą czegoś takiego doświadczyć, ale to miłe uczucie dostać kwiatka z okazji Walentynek - ocenili jeleniogórscy piłkarze. Mimo, że wyróżnione panie bardzo często spacerowały ze swoimi partnerami, obyło się bez "ofiar".

Walentynki z piłkarzami Karkonoszy to kolejna (po wizytach w szkołach) akcja, mająca na celu promocję ekipy, która już za miesiąc rozpocznie rundę rewanżową III-ligi.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group