Poniedziałek, 22 czerwca
20°C Jelenia Góra
reklamy

Bezrobotni poprosili Mikołaja o pomoc dzieciom

Audio

Czytaj na głos

Autor: Agrafka 1 min czytania

Jeleniogórskie Stowarzyszenie Osób Bezrobotnych zorganizowało wczoraj w Szkole Podstawowej nr 13 uroczystość, podczas której Mikołaj wręczył ubogim dzieciom prezenty. Nie zabrakło gości, którzy telefonowali do elfów w sprawie paczek.

reklamy
reklamy
Dzięki sponsorom udało się ofiarować ubogim dzieciom 26 paczek z różnymi łakociami, owocami i kalendarzem adwentowym. Niektórzy z najmłodszych uczestników spotkania odwdzięczyło się Mikołajowi oryginalną piosenką lub wierszykiem. I tak oprócz liryki o tematyce mikołajkowej goście mogli usłyszeć nawet piosenkę o górnikach i wydobywaniu węgla. Bardziej wstydliwe dzieci obiecały śnieżynkom, że za rok zaprezentują własny utwór. Iwona Plecety, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 13, udostępniła salę gimnastyczną, aby dzieci mogły spotkać się z Mikołajem. Obecni byli goście, między innymi: posłanka Marzena Machałek, wiceszef rady miejskiej radny Józef Sarzyński, radny Wojciech Chadży, prezes lokalnego oddziału Związku Emerytów i Rencistów Stanisław Dziedzic, Janusz Jędraszko, prezes Stowarzyszenia Osób Bezrobotnych,

Osoby w artykule

Profile osób publicznych powiązanych z tym tekstem.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka