Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 3153
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Bezrobotni poprosili Mikołaja o pomoc dzieciom

Środa, 7 grudnia 2011, 12:42
Aktualizacja: 12:44
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: Bezrobotni poprosili Mikołaja o pomoc dzieciom
Fot. Agrafka
Jeleniogórskie Stowarzyszenie Osób Bezrobotnych zorganizowało wczoraj w Szkole Podstawowej nr 13 uroczystość, podczas której Mikołaj wręczył ubogim dzieciom prezenty. Nie zabrakło gości, którzy telefonowali do elfów w sprawie paczek.

Dzięki sponsorom udało się ofiarować ubogim dzieciom 26 paczek z różnymi łakociami, owocami i kalendarzem adwentowym. Niektórzy z najmłodszych uczestników spotkania odwdzięczyło się Mikołajowi oryginalną piosenką lub wierszykiem. I tak oprócz liryki o tematyce mikołajkowej goście mogli usłyszeć nawet piosenkę o górnikach i wydobywaniu węgla. Bardziej wstydliwe dzieci obiecały śnieżynkom, że za rok zaprezentują własny utwór.

Iwona Plecety, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 13, udostępniła salę gimnastyczną, aby dzieci mogły spotkać się z Mikołajem. Obecni byli goście, między innymi: posłanka Marzena Machałek, wiceszef rady miejskiej radny Józef Sarzyński, radny Wojciech Chadży, prezes lokalnego oddziału Związku Emerytów i Rencistów Stanisław Dziedzic, Janusz Jędraszko, prezes Stowarzyszenia Osób Bezrobotnych,

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group