Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 6828
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Bezpłatne wejściówki do Teatru Cyrkowego „Cyrkland”

Piątek, 10 lipca 2015, 8:12
Aktualizacja: 8:15
Autor: Katarzyna Pruś
Jelenia Góra: Bezpłatne wejściówki do Teatru Cyrkowego „Cyrkland”
Fot. Andrzej Sowiński
W niedzielę, 19 lipca, w Jeleniej Górze na parkingu przy ulicy Jasnej, wystąpi Młodzieżowy Teatr Cyrkowy „Cyrkland”, w którego zespole gości półfinalistka VII edycji Mam Talent – Katia.

W programie przewidziane są dwa występy – dla grup zorganizowanych i dla osób indywidualnych. Pierwszy, o godzinie 11.00 to czas dla grup. Atrakcją będą wówczas dwie sztuki – „Dziadek do orzechów” i „Kopciuszek”. Wejścia indywidualne będą możliwe o godzinie 18.00, kiedy to na widzów będzie czekał spektakl „Fire Show” oraz przedstawienie „Podróż magiczna dookoła świata”. Ponadto przewidziano paradę artystów, która wyruszy o godz. 17.00 sprzed Jeleniogórskiego Centrum Kultury.

Miasto Jelenia Góra zaprasza na to niesamowite widowisko zupełnie za darmo! Każdy, niezależnie od wieku, może odebrać bezpłatną wejściówkę w punkcie Karkonoskiej Informacji Turystycznej na Placu Ratuszowym 6/7. Do odebrania pozostało jeszcze ok. 150 biletów.

Występ grupy „Cyrkland” w Jeleniej Górze jest ukoronowaniem ich poprzednich występów m.in. w Karpaczu i Szklarskiej Porębie.

Choć impreza odbywa się pod cyrkowym namiotem, z cyrkiem ma niewiele wspólnego. To przede wszystkim spektakle teatralno-cyrkowe, z dużą liczbą akrobacji i pokazami mistrzowskiej sztuki gimnastyki. Tutaj nie ma zwierząt.

Wydarzenie objął honorowym patronatem Prezydent Miasta Jeleniej Góry.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group