Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 21 września
Imieniny: Jonasza, Mateusza
Czytających: 5868
Zalogowanych: 21
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Bezpłatne warsztaty dla mam – już w sobotę

Czwartek, 11 września 2014, 8:14
Aktualizacja: 8:17
Autor: Angela
Jelenia Góra: Bezpłatne warsztaty dla mam – już w sobotę
Fot. Organizator
Od gotowania w najbliższą sobotę (13.09) rozpoczną się bezpłatne warsztaty „Aktywna i kreatywna mama” organizowane przez Przystań Twórczą – Cieplickie Centrum Kultury w Jeleniej Górze. W kolejnych terminach będą również warsztaty tańca (20.09), joga dla dzieci (27.09), warsztaty: ceramiczne – lepienie (04.10), śpiewania (11.10), zdobienia pierników (18.10), ceramiczne – szkliwienie, zdobienie (25.10) oraz Etno warsztaty (08.11).

Projekt „Aktywna i kreatywna Mama” jest adresowany do rodziców, opiekunów i ich dzieci (nawet tych najmłodszych). Mile widziani są też dziadkowie i inni członkowie rodzin.

- To cykl warsztatów wspólnego gotowania, śpiewania, tańczenia, jogi, ceramiki, zdobienia pierników oraz warsztaty Etno, które wyzwolą wiele pozytywnych emocji, pogłębią więź rodziców i dzieci, poszerzą horyzonty oraz – mamy nadzieję - rozbudzą twórczy potencjał drzemiący w każdym z nas – mówią organizatorzy. - Warsztaty nauczą również wspierać dziecko w kreatywnym podejściu do świata, aby mogło realizować swoje marzenia i osiągać sukcesy - dodają.

Miejsce spotkań to siedziba Przystani Twórczej - Cieplickiego Centrum Kultury w Jeleniej Górze przy ul Cieplickiej 74. Zajęcia są bezpłatne. Będą się odbywały w godzinach od 15.00 do 17.00.

Projekt "Nie tchórz - Przystań i twórz" został dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2014.

Sonda

Czy zapinasz pasy jadąc 300 metrów do sklepu?

Oddanych
głosów
787
Nie, to tylko 300 metrów
7%
Tak, zawsze jak wsiadam do auta
68%
Do sklepu idę na piechotę
25%
 
Głos ulicy
Góry czy morze?
 
Warto wiedzieć
Reakcja świata na rosyjskie drony nad Polską
Rozmowy Jelonki
Smog latem nie znika
 
Aktualności
Festiwal Światła, 2 dzień – video
 
Aktualności
Chivas w Cieplicach
 
112
Zderzenie motocykla z samochodem
 
Inwestycje
Osiedle Sudecka 97 – nowa zieleń i mieszkania
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group