Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 4836
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Bezpłatne spotkanie o unijnych pieniądzach

Poniedziałek, 29 lutego 2016, 9:03
Aktualizacja: 9:04
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Jelenia Góra: Bezpłatne spotkanie o unijnych pieniądzach
Fot. Organizator
Dolnośląskie Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich (PIFE) zapraszają na kolejne bezpłatne spotkania informacyjne z cyklu „Środa z Funduszami”. Zaplanowane na 2. marca br. spotkania będą dotyczyły wsparcia z Funduszy Europejskich 2014–2020 na rozwój przedsiębiorstw. Poza Jelenią Górą odbędą się one we Wrocławiu, w Legnicy i Wałbrzychu.

Będą to kolejne warsztaty w ramach cyklu spotkań „Środa z Funduszami dla przedsiębiorców na rozwój”. Podczas spotkania przekazane zostaną informacje dotyczące założeń Funduszy Europejskich na lata 2014 - 2020 oraz informacje o źródłach finansowania rozwoju przedsiębiorczości oraz ogólnych informacji o funduszach europejskich.

W Jeleniej Górze spotkanie odbędzie się 2 marca w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze (Plac Ratuszowy 32/32 a) w godzinach 10.00 – 13.30.

- Do udziału w spotkaniu zapraszamy przedsiębiorców i przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw działających na terenie podregionu jeleniogórskiego, tj. powiatów: zgorzeleckiego, bolesławieckiego, lubańskiego, lwóweckiego, złotoryjskiego, jeleniogórskiego oraz miasta Jelenia Góra. Zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o przesłanie zgłoszenia do 1 marca e-mailem na adres: pife.jeleniagora@dolnyslask.pl – ze wskazaniem: nazwy przedsiębiorstwa, imienia i nazwiska osoby uczestniczącej. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Na miejscu udostępnione zostaną bezpłatne materiały informacyjne. Sala, w których odbędzie się spotkanie jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze pod numerem telefonu: 75 764 94 66; 75 75 249 42 – informują organizatorzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group