Niedziela, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 9877
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Bezpieczny weekend–kaskadowy pomiar prędkości

Poniedziałek, 26 lutego 2018, 15:22
Autor: 112
Miniony weekend na drogach Kotliny Jeleniogórskiej minął spokojnie. Policja nie odnotowała żadnego wypadku drogowego. Policjanci ukarali ponad 150 kierowców za przekroczenie prędkości, dwóch straciło prawo jazdy za zbyt szybką jazdę.

Od 23 do 25 lutego na drogach regionu jeleniogórskiego panował duży ruch związany między innymi z powrotami z ferii zimowych. Nad bezpieczeństwem mieszkańców kotliny oraz turystów, którzy w tych dniach odwiedzili ziemię jeleniogórską czuwali zarówno policjanci Wydziału Ruchu Drogowego, jak również policjanci prewencji.

- Funkcjonariusze ukarali mandatami 151 kierowców za przekroczenie dozwolonej prędkości, dwóch kierowców straciło prawo jazdy za przekroczenie w terenie zabudowanym prędkości o co najmniej 51 km na godzinę. Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej trzech kierujących pod wpływem alkoholu bądź podobnie działającego środka oraz zatrzymali dwóch kierowców, którzy mieli cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group