Czwartek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 7405
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Bezpieczniej na zakupy

Środa, 27 lutego 2019, 14:08
Aktualizacja: Czwartek, 28 lutego 2019, 16:51
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Bezpieczniej na zakupy
Fot. użyczone (RPS)
Dzięki pomocy dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów udało się wykonać bezpieczne przejście do jednego ze sklepów wielkopowierzchniowych na jeleniogórskim Zabobrzu – poinformował nas Rafał Szymański, jeleniogórski radny.
Mieszkańcy, wędrujący na zakupy od ul. Moniuszki i Elsnera, przekraczali dotąd jezdnię na przejściu przez ul. Ogińskiego, po czym przechodzili w niedozwolonym miejscu przez posesję jednej z firm. W chwili obecnej mieszkańcy Zabobrza będą mogli bezpiecznie przejść do sklepu specjalnie wykonaną ścieżką - nie kryje zadowolenia Rafał Szymański, który interpelował w tej sprawie do prezydenta miasta w 2017 roku.
Cieszę się, że nowa kadencja rozpoczyna się od rozwiązywania problemów nierozwiązywalnych wcześniej - komentuje były radny PiS.

Jak zapowiada, w związku ze spodziewanym zwiększonym ruchem pieszych, udających się na zakupy nową trasą złożył dodatkową interpelację w sprawie doświetlenia przejścia dla pieszych przez ulicę Ogińskiego w kierunku marketu i ulicy Wiejskiej.

Twoja reakcja na artykuł?

9
60%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
13%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
4
27%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group