Poniedziałek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 9547
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Bezpieczna stomatologia pod narkozą

Piątek, 22 listopada 2013, 23:52
Aktualizacja: Środa, 21 stycznia 2015, 19:03
Autor: KCM Clinic SA
Jelenia Góra: Bezpieczna stomatologia pod narkozą
Fot. KCM Clinic
– Kto może korzystać z zabiegów stomatologicznych w narkozie?
Z tego typu zabiegów może skorzystać prawie każdy – tak dorosły, jak i dziecko. Do zabiegu w narkozie kwalifikuje lekarz anestezjolog. Znieczulenie ogólne przydaje się wówczas, gdy osoby dorosłe lub dzieci panicznie „boją się dentysty”. Zabieg zalecany jest również u osób, których czekałoby długie i uciążliwe leczenia w tradycyjny sposób np. leczenie chirurgiczne lub pacjenci, u których ze względu na ogólny stan zdrowia leczenie metodą tradycyjną jest niemożliwe, jak i osoby niepełnosprawne.

- Jakie zabiegi są z reguły wykonywane w narkozie?
U dorosłych przeprowadzamy pełną sanację jamy ustnej, tzn. kompleksowe leczenie w zakresie stomatologii zachowawczej i chirurgii stomatologicznej, jak i np. kompleksowe usuwanie zatrzymanych "ósemek" w warunkach bloku operacyjnego, wszczepianie implantów z podniesieniem dna zatoki i rekonstrukcje tkanek miękkich i twardych z zastosowaniem autoprzeszczepów kostnych lub materiałów kościozastępczych.

Również złożone zabiegi w chirurgii szczękowo-twarzowej i stomatologicznej czy implantologii wykonujemy w warunkach bloku operacyjnego z pobytem jednodniowym w klinice.

- Czy zabiegi w znieczuleniu mogą być wykonywane tez u dzieci?
Oczywiście! W KCM Clinic pod znieczuleniem ogólnym leczymy w razie potrzeby zęby nawet u trzylatków. Zabiegom w narkozie mogą poddać się dzieci poniżej 12 roku życia, oczywiście podobnie jak i dorośli po uprzedniej wnikliwej konsultacji lekarza anestezjologa. W naszej klinice stomatologicznej, ze względu na komfortowe zaplecze szpitalne, zabiegi w znieczuleniu ogólnym są szczególnie bezpieczne. Lekarzem odpowiedzialnym za znieczulenie ogólne jest bardzo doświadczony, również w pracy z dziećmi, anestezjolog, dr Teresa Janowska. Leczenie w takich warunkach odbywa się sprawniej i szybciej. Zabiegi pod narkozą są komfortowe zarówno dla dzieci, jak i rodziców, a często są jedyną metodą, aby skutecznie wyleczyć ogniska próchnicze u dzieci.

- Czy duża ilość pacjentów decyduje sie na zbiegi w znieczuleniu ogólnym?
Mamy bardzo dużo pacjentów nie tylko z jeleniej Góry i okolic, ale i z dalszych regionów Polski. Klinika nasza została polecona właśnie ze względu na bezpieczne i komfortowe warunkiem przeprowadzanych zabiegów stomatologicznych w narkozie. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem stomatologicznym, jesteśmy do tego doskonale przygotowani.

Lek. stom. Piotr Zborowski
Aby umówić sie na wizytę , prosimy zadzwonić pod numer telefonu:+48 75 645 30 50, +48 536 269 002,
KCM Clinic SA ul. Bankowa 5-7
pon.-pt.: 8:00- 20:00
soboty: 9:00- 16:00
Chętnie odpowiemy na Państwa pytania, nasz email: dental@kcmclinic.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
560
Jest nowy
7%
1-5 lat
13%
5-10 lat
18%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
20%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
Z Niemiec przez Jelenią Górę do IPN
 
Kultura
Rozbójnik w Cieplicach
 
112
Uratowali mu życie
 
112
Policja złapała bandziora (foto, wideo)
 
112
Zginął na drodze
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group