Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 6979
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Bez wolnego

Środa, 24 stycznia 2007, 0:00
Autor: Daria
Jelenia Góra: Bez wolnego
Fot. Daria
Rodzice, którzy pozostaną w mieście, nie muszą się niepokoić o swoje najmłodsze dzieci podczas zimowych wakacji. W większości przedszkoli nie będzie ferii zimowych.

Nie zostaną one na ten czas ani zamknięte, ani nie zmienią się godziny otwarcia. – Kiedyś był z tym problem, bo uruchamiano tak zwane przedszkola dyżurne, a pozostałe zamykano – mówi pani Jolanta, mama 9-letniego dziś Jakuba.
– Miałam raz kłopot, bo przedszkole, do którego chodził syn, zostało na ferie zamknięte na głucho. Nigdzie nie wyjeżdżaliśmy. Za to do „dyżurnego” Kuba za żadne skarby nie chciał chodzić.

Podczas nadchodzących zimowych wakacji zdarzy się, oczywiście, że do przedszkoli przychodzi mniej dzieci. Wtedy połączy się grupy z najmłodszymi o podobnym wieku.

Aby urozmaicić dzieciom czas ferii przedszkola zaplanowały wiele rozrywek. – Jak co roku organizujemy liczne konkursy między innymi plastyczny a także turniej sportowy – informuje dyrektor przedszkola Kubusia Puchatka Teresa Herbut.

Dzieciom i pracownikom przedszkoli humor poprawiły też opady śniegu. – Pogoda dopisuje, będzie więc kulig – zapowiada T. Herbut.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group